• 15.805 nieuwsartikelen
  • 178.334 films
  • 12.225 series
  • 34.005 seizoenen
  • 647.555 acteurs
  • 199.097 gebruikers
  • 9.377.371 stemmen
Avatar
 
banner banner

Jin Bi Hui Huang (2007)

Drama / Misdaad | 91 minuten
2,61 18 stemmen

Genre: Drama / Misdaad

Speelduur: 91 minuten

Alternatieve titels: Fujian Blue / 金壁輝煌

Oorsprong: China

Geregisseerd door: Weng Shou Ming

Met onder meer: Luo Jin

IMDb beoordeling: 6,9 (65)

Gesproken taal: Mandarijn

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Jin Bi Hui Huang

In de Chinese kustprovincie Fujian probeert een groep jonge criminelen getrouwde vrouwen die vreemdgaan af te persen door ze te fotograferen. Het wordt ingewikkeld als één van de getrouwde vrouwen de moeder van een bendeleider blijkt te zijn. Ondertussen doet een ander bendelid pogingen om met zijn familie China te verlaten en naar het westen te gaan.

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van starbright boy

starbright boy (moderator films)

  • 22407 berichten
  • 5077 stemmen

Nou ja, bekoren. Ik vond het best een veelbelovende film. Zeker geen festivalhoogtepunt, maar met een aantal aardige vondsten en behoorlijk wat sfeer. Het lokale gevoel werd best knap overgebracht. De teksten in de film waren natuurlijk nogal ironisch bedoeld en botsten bewust met hetgeen je zag.

De regisseur gaf aan erg beinvloed te zijn door Taiwanese cinema van Tsai, Hou en Yang. Op dat niveau zit hij natuurlijk nog lang niet en hij mist vooral gevoel voor personages. De film blijft wat op een afstandje hangen op het moment dat hij naar binnen moet kruipen. Misschien heeft hij wel ooit in zich om een film te maken als Still Life, want ik denk dat zijn talent ligt bij het een rol laten spelen van de omgeving in het verhaal. Typisch een regisseur die er nog lang niet is maar die ik wel met een half oogje in de gaten ga houden.

3.0*