• 15.747 nieuwsartikelen
  • 177.927 films
  • 12.203 series
  • 33.971 seizoenen
  • 646.938 acteurs
  • 198.978 gebruikers
  • 9.370.545 stemmen
Avatar
 
banner banner

Buona Come il Pane (1981)

Komedie | 90 minuten
-
Nog geen stemmen

Genre: Komedie

Speelduur: 90 minuten

Oorsprong: Italië

Geregisseerd door: Riccardo Sesani

Met onder meer: Saverio Marconi, Carmen Russo en Ada Pometti

IMDb beoordeling: 4,7 (105)

Gesproken taal: Italiaans

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Buona Come il Pane

Carmen Russo is een prostituee met stijl, ze weet de fantasieën van haar uitgelezen klanten aan te vullen. Bij toeval ontmoet zij de onhandige intellectueel Filippo die op haar valt en haar het hof maakt. Hij heeft echter niet in de gaten welk beroep ze uitoefent.

logo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Professore inglese

Colonnello Vittorio Bisceglie

Commissario di Polizia

Dama di San Vincenzo

Servo nel teatro

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:

Laat me raden : u zag eerst de poster en besloot vervolgens de bijbehorende film toe te voegen . Zo ken ik u weer.

Goed, wat de 2 redenen zijn om naar deze sex comedy meets romkom te kijken lijkt me duidelijk en het beeld kan hier zonder onderschriften voor de gevorderde intellectueel zijn werk doen.

Die Russo was trouwens miss teen Italy 1971 en miss world international 1977, dat u het even weet. Die 2 extra bonuspunten had ze toen waarschijnlijk nog niet, zagen er af en toe een beetje erg fake uit, maar wat geeft het, zeker als je ziet wat ze verder nog in huis had. Haar "acteercarrìere" kwam nooit echt van de grond, helaas want ze doet het hier prima als hoer die de halve speeltijd vult met rollenspelletjes en/of stripacts, jammer alleen van de andere helft die in beslag wordt genomen door de wederwaardigheden van stuntel Filippo-Maria, gespeeld door een uiteraard bebrilde Marconi die moet doorgaan voor astronoom maar ernstig mentaal uitgedaagd lijkt te zijn in goeie ouwe sex comedy stijl.

Ik moet toegeven dat ik wel een paar keer heb moeten lachen, zeker om de bizarre opera/fantasy sequenties met spoofs op o.a. Othello en madama Butterfly, zoals u begrijpt wat kariger aangekleed dan gebruikelijk en voorzien van de passende muziek. De beginscène in de trein met Russo als non was ook wel grappig-en geil- incl. de clou.

Eigenlijk merkwaardig dat deze sex comedy waar de heldin ook echt vrijwel continu half of geheel naakt rondhupst, geen succes werd.