• 159.515 films
  • 9.821 series
  • 29.130 seizoenen
  • 608.940 acteurs
  • 355.385 gebruikers
  • 8.902.148 stemmen
Avatar
 
banner banner

L'Histoire de Richard O. (2007)

Drama | 75 minuten
2,21 7 stemmen

Genre: Drama

Speelduur: 75 minuten

Oorsprong: Frankrijk

Geregisseerd door: Damien Odoul

Met onder meer: Mathieu Amalric, Rhizlaine El Cohen en Stéphane Terpereau

IMDb beoordeling: 4,6 (648)

Gesproken taal: Frans en Fins

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Amazon Prime Niet beschikbaar op Amazon Prime
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot L'Histoire de Richard O.

"Is Sex Addiction bad for your health?"

Richard O. is een slachtoffer van zijn lusten. In de maand augustus ontdekt hij de geneugten van de stad Parijs, hij zal er de grenzen van de erotiek aftasten. 13 ontmoetingen, 13 vrouwen, 13 ervaringen.

logo tmdbimage

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Fransman

Fransman

  • 2756 berichten
  • 2098 stemmen

Ik had al m'n twijfels, want deze film heeft geen al te beste reputatie, maar inderdaad, het is een zeldzaam vervelende film, waarvan de diepere betekenissen, zo die er zijn, mij totaal zijn ontgaan. Nou ja, je kunt niet alles hebben in dit leven. Richard O. kennelijk ook niet. Hij jaagt op vrouwen, als ik het goed begrepen heb, daarbij geholpen door een wat merkwaardig ogende vriend, maar hij beleeft er weinig lol aan. Hij zoekt de ware, maar kennelijk tevergeefs. Die vriend loopt uiteindelijk wel tegen een vrouw aan die voor hem valt, en het zei hem gegund.

Dat is zo'n beetje wat er gebeurt. Geen idee wat Damien Odoul nou precies met deze film wilde uitdrukken. De dames gaan niet uit de kleren, wat jammer is en Richard O. (Mathieu Amalric) is een vervelende man om naar te kijken. Dat helpt ook al niet mee. Een verhaal zit er niet in, de beelden zijn onsamenhangend en soms onnodig expliciet. De film is niet meeslepend, erotisch, schokkend of interessant. Het is helemaal drie keer niks. Zonde van al dat werk. Het enige pluspunt is dat het maar vijf kwartier duurt.