• 10.552 nieuwsartikelen
  • 161.746 films
  • 10.095 series
  • 29.646 seizoenen
  • 613.237 acteurs
  • 192.890 gebruikers
  • 8.964.539 stemmen
Avatar
 
banner banner

Volledige cast van Die Fälscher

Hier vind je een overzicht van de cast van de film Die Fälscher uit het jaar 2007, met onder andere alle acteurs, actrices en de regisseur. Wanneer je klikt op de naam van een acteur, actrice of regisseur uit de film Die Fälscher-cast kun je meer films en/of series van hem of haar bekijken. Klik hier voor meer informatie over de film.

Wij hebben een overzicht gemaakt dat onder meer bestaat uit acteurs, regisseurs, het productie-team, het camera-team, schrijvers en overige crewleden.

Regisseurs

Stefan Ruzowitzky

Stefan Ruzowitzky

Regisseur
Iris Steiner

Iris Steiner

Script Supervisor
Anton Maria Aigner

Anton Maria Aigner

First Assistant Regisseur
Timon Modersohn

Timon Modersohn

Second Assistant Regisseur

Schrijvers

Adolf Burger

Adolf Burger

Book
Stefan Ruzowitzky

Stefan Ruzowitzky

Scenario

Acteurs & actrices

Karl Markovics

Karl Markovics

Sorowitsch
August Diehl

August Diehl

Burger
Devid Striesow

Devid Striesow

Herzog
Martin Brambach

Martin Brambach

Holst
August Zirner

August Zirner

Dr. Klinger
Veit Stübner

Veit Stübner

Atze
Sebastian Urzendowsky

Sebastian Urzendowsky

Kolya Karloff
Andreas Schmidt

Andreas Schmidt

Zilinski
Tilo Prückner

Tilo Prückner

Dr. Viktor Hahn
Lenn Kudrjawizki

Lenn Kudrjawizki

Loszek
Marie Bäumer

Marie Bäumer

Aglaya
Arndt Schwering-Sohnrey

Arndt Schwering-Sohnrey

Hans
Dolores Chaplin

Dolores Chaplin

Rothaarige
Heinz Schubert

Heinz Schubert

Hehler
Holger Schober

Holger Schober

Unterscharführer

Artistieke vormgeving

Aaron Crookes

Aaron Crookes

Art Department Assistant
Christine Egger

Christine Egger

Assistant Production Design
Juliane Gstättner

Juliane Gstättner

Assistant Property Master
Dierk Grahlow

Dierk Grahlow

Construction Manager
Joshua Black

Joshua Black

Painter
Felix Gallo

Felix Gallo

Painter
Franz Vana

Franz Vana

Painter
Isidor Wimmer

Isidor Wimmer

Production Design
Christian Krüger

Christian Krüger

Property Master
Johannes Slapa

Johannes Slapa

Property Master
Gerhard Krummeich

Gerhard Krummeich

Set Decoration

Camera

Benedict Neuenfels

Benedict Neuenfels

Director of Photography
Andreas Erben

Andreas Erben

First Assistant Camera
David Marschalsky

David Marschalsky

First Assistant Camera
Matthias Mitter

Matthias Mitter

Second Assistant Camera
Marcus Pohlus

Marcus Pohlus

Steadicam Operator
Alexander Boboschewski

Alexander Boboschewski

Steadicam Operator
Petro Domenigg

Petro Domenigg

Still Photographer
Jürgen Olczyk

Jürgen Olczyk

Still Photographer

Kostuum & make-up

Patricia Schömitz

Patricia Schömitz

Costume Assistant
Pieter Bax

Pieter Bax

Costume Assistant
Nicole Fischnaller

Nicole Fischnaller

Costume Design
Inka Sherman

Inka Sherman

Costumer
Waldemar Pokromski

Waldemar Pokromski

Makeup Artist
Sonali Chatterjee

Sonali Chatterjee

Makeup Artist
Daniela Skala

Daniela Skala

Makeup Artist
Marie-Luise Adler

Marie-Luise Adler

Makeup Artist

Crew

Andreas Herberg

Andreas Herberg

Carpenter
Jorge Bosicovich

Jorge Bosicovich

Choreographer
Erwin Reichel

Erwin Reichel

Stunt Coordinator

Filmbewerking

Linda Reif

Linda Reif

Assistant Editor
Willi Willinger

Willi Willinger

Colorist
Britta Nahler

Britta Nahler

Editor

Verlichtingstechnieken

Sascha Görlich

Sascha Görlich

Electrician
Heiko Halbreiter

Heiko Halbreiter

Electrician
Patrick Posch

Patrick Posch

Electrician
Thomas Welz

Thomas Welz

Electrician
Rainer Stonus

Rainer Stonus

Gaffer
Axel Renner

Axel Renner

Rigging Gaffer

Productie

Markus Schleinzer

Markus Schleinzer

Casting
Heta Mantscheff

Heta Mantscheff

Casting
Lisa Olah

Lisa Olah

Casting
Iris Müller

Iris Müller

Extras Casting
Marcel Dykiert

Marcel Dykiert

Extras Casting Assistant
Pierre Barnaud

Pierre Barnaud

Location Manager
Josef Aichholzer

Josef Aichholzer

Producent
Nina Bohlmann

Nina Bohlmann

Producent
Babette Schröder

Babette Schröder

Producent
Eva Cifrain

Eva Cifrain

Production Coordinator
Margaret Metz

Margaret Metz

Production Coordinator
Monika Maruschko

Monika Maruschko

Production Manager
Christian Springer

Christian Springer

Production Manager

Geluid

Anja-Corinne Welter

Anja-Corinne Welter

ADR Editor
David Arnold

David Arnold

ADR Recordist
Stephan Fandrych

Stephan Fandrych

ADR Supervisor
Mark Kenna

Mark Kenna

Dolby Consultant
Peter Roigk

Peter Roigk

Foley Artist
Udo Hilbert

Udo Hilbert

Foley Editor
Marius Ruhland

Marius Ruhland

Music
Torsten Heinemann

Torsten Heinemann

Sound
Rainer Heesch

Rainer Heesch

Sound Designer
Tobias Fleig

Tobias Fleig

Sound Re-Recording Mixer
Tatjana Jakob

Tatjana Jakob

Supervising Sound Editor

Speciale effecten

Florian Gellinger

Florian Gellinger

Digital Compositor
Jonathan Weber

Jonathan Weber

Digital Compositor
Claudia Lechen

Claudia Lechen

Digital Compositor
Joerg Bruemmer

Joerg Bruemmer

Digital Compositor
Sven Pannicke

Sven Pannicke

Visual Effects Producent
Markus Degen

Markus Degen

Visual Effects Supervisor
Christian Pundschus

Christian Pundschus

Visual Effects Supervisor