• 158.093 films
  • 9.637 series
  • 28.752 seizoenen
  • 607.346 acteurs
  • 353.005 gebruikers
  • 8.843.647 stemmen
Avatar
 
banner banner

Shadowing the Third Man (2004)

Documentaire | 95 minuten / 60 minuten (ingekorte tv-versie)
2,93 7 stemmen

Genre: Documentaire

Speelduur: 95 minuten / 60 minuten (ingekorte tv-versie)

Oorsprong: Verenigd Koninkrijk / Oostenrijk / Frankrijk / Japan

Geregisseerd door: Frederick Baker

Met onder meer: John Hurt, Angela Allen en Guy Hamilton

IMDb beoordeling: 6,9 (253)

Gesproken taal: Duits en Engels

  • On Demand:

  • Netflix Bekijk via Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Amazon Prime Niet beschikbaar op Amazon Prime
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Shadowing the Third Man

Documentaire over het tot stand komen van de film 'The Third Man'. Aan bod komen onder meer de sterallures van Orson Welles, de ruzies tussen de producers Alexander Korda en David O. Selznick, en hoe de muziek van Anton Karas gevonden en opgenomen werd. Daarnaast worden beelden van de film geprojecteerd op de huidige locaties in Wenen waar de film opgenomen werd.

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Pieter Montana

Pieter Montana

  • 6620 berichten
  • 2141 stemmen

Staat deze op een DVD uitgave van "The Third Man" als extra? Lijkt me wel interessant.


avatar van Mug

Mug

  • 13949 berichten
  • 5968 stemmen

Deze 'making of' documentaire staat zowel op de Nederlandse special edition dvd als de Criterion uitgave.

Veel interessante achtergrond-informatie. Een post making of die filmischer [zeker qua montage] meer te bieden heeft dan een normale making of. Alleen voor de liefhebbers van 'The Third Man', ongeveer de hele film wordt geanalyseerd.


avatar van kiriyama

kiriyama

  • 9849 berichten
  • 0 stemmen

Voor een making-off vrij aardig maar wel veels te lang. Een half uur had leuk geweest, na 3 kwartier viel ik echter zowat in slaap. Verder niet onaardig gemaakt en bevat grappige info maar hij is wel een uur te lang. Kijk dan toch liever de film nog eens.

2*


avatar van ichi

ichi

  • 749 berichten
  • 6686 stemmen

Film gekeken (en net als jaren geleden, niet helemaal overtuigd) en direct daarna deze docu. Waardering voor de film is ietwat gestegen, maar een favoriet zal het nooit worden.