• 15.747 nieuwsartikelen
  • 177.954 films
  • 12.204 series
  • 33.972 seizoenen
  • 646.938 acteurs
  • 198.985 gebruikers
  • 9.370.851 stemmen
Avatar
 
banner banner

Woodenhead (2003)

Fantasy / Muziek | 90 minuten
2,00 2 stemmen

Genre: Fantasy / Muziek

Speelduur: 90 minuten

Oorsprong: Nieuw-Zeeland

Geregisseerd door: Florian Habicht

Met onder meer: Nicholas Butler, Teresa Peters en Tony Bishop

IMDb beoordeling: 6,1 (145)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Woodenhead

"A Grimm Musical Fairytale"

Gert, een vuilnisman in Woodland, krijgt de taak om Plum, de dochter van zijn baas Hugo, naar haar bruiloft te rijden in Maidenwood. Onderweg krijgen ze autopech en worden ze gedwongen om verder te reizen per ezel. Ze raken verdwaald in de bossen en besluiten hun kleren als spoor achter te laten, wat leidt tot romantische gevoelens wanneer ze de nacht doorbrengen in een blokhut. De volgende dag wordt Plum ontvoerd door Gustav, een sterke man die ontsnapt is uit het circus en verlangt naar een vrouw.

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:

avatar van danuz

danuz

  • 12935 berichten
  • 0 stemmen

Woodenhead is een enorm fragmentarisch geconstrueerd, op DV geschoten, modern sprookje in een musical jasje. Alles leuk en aardig, amateurisme en jonge hoop ten goede, maar ik kon hier vrij weinig mee. Het absurdisme (gebruik van voice-over en muziek en de manier van acteren) komt net niet goed uit de verf, waardoor het geheel wat lauw overkomt. Het had iets kunnen zijn als een Big Fish meets American Astronaut, maar blijft toch achter.