• 15.747 nieuwsartikelen
  • 178.041 films
  • 12.206 series
  • 33.975 seizoenen
  • 647.065 acteurs
  • 198.999 gebruikers
  • 9.371.687 stemmen
Avatar
 
banner banner

Suen Sei Cho (1997)

Komedie | 85 minuten
3,71 7 stemmen

Genre: Komedie

Speelduur: 85 minuten

Alternatieve titels: Lawyer Lawyer / 算死草

Oorsprong: Hongkong

Geregisseerd door: Joe Ma

Met onder meer: Stephen Chow en Karen Mok

IMDb beoordeling: 6,2 (1.865)

Gesproken taal: Kantonees

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Suen Sei Cho

Ho Foon is een wees en wordt onterecht aangeklaagd voor moord. Zijn leraar (Stephen Chow), tevens de beste advocaat van de stad, neemt de verdediging op zich. Zal het hem lukken zijn onschuld te bewijzen.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van belchinees

belchinees

  • 4182 berichten
  • 2326 stemmen

Mijn favoriete 'old school' Stephen Chow film zonder twijfel. Bijna non-stop lachen geblazen, van begin tot einde.

De film bevat twee soorten humor; de eerste helft bevat een aantal gekke constructies en dergelijke, het tweede deel eerder groffe, absurde zaken zoals gewoonlijk.

Ter informatie: de film duurt 80 minuten en heeft een kleine 4 minuten bloopers.


avatar van Onderhond

Onderhond

  • 87594 berichten
  • 12839 stemmen

Een Chow die ik nog nooit ben tegengekomen. Klinkt leuk, hopelijk smijten ze hem binnenkort nog een keertje voor de leeuwen


avatar van Onderhond

Onderhond

  • 87594 berichten
  • 12839 stemmen

Tegenvallertje toch wel.

De periode '95-'00 is duidelijk geen al te beste in de HK filmgeschiedenis. Ook deze film komt er weer redelijk pover vanaf.

't ziet er allemaal een beetje goedkoop uit, de humor is maar bij vlagen leuk, sommige rollen zijn echt niet te pruimen (die Britse rechter bijvoorbeeld) en visueel stelt het ook niet zoveel voor.

Vier jaar eerder en dit was waarschijnlijk een geweldige film geworden. Beetje jammer want Chow is meestal wel tof. Hij komt hier maar spaarzaam tot z'n recht. Af en toe wel degelijk grappig, op een over-the-top HK manier, maar had hier toch best wat meer van verwacht.

Vervelend wordt het nergens, had gewoon heel wat grappiger gemoeten. Leuk voor Chow completisten en aardig als tussendoortje, maar daar blijft het toch bij.

2.5*


avatar van belchinees

belchinees

  • 4182 berichten
  • 2326 stemmen

Gek daar maar een 2.5* bij staat.

Zowel ik als mijn buddies die ik deze film heb laten zien vonden dit toch een sterke komedie.

Onderhond schreef:

De periode '95-'00 is duidelijk geen al te beste in de HK filmgeschiedenis. Ook deze film komt er weer redelijk pover vanaf.

Statistisch gezien qua Chow films moet ik dat tegenspreken. Voor mij scoren de films uit de 2e helft van de jaren '90 algemeen beter en vind ze ook fijner kijken.

Begin jaren '90 zit je echt met bepaalde wanproducties (Lung Fung Restaurant, Triad Story, Unmatchable Match , My Hero...). Echt rotzooi die dingen.