• 15.747 nieuwsartikelen
  • 178.079 films
  • 12.212 series
  • 33.983 seizoenen
  • 647.066 acteurs
  • 199.012 gebruikers
  • 9.372.301 stemmen
Avatar
 
banner banner

Wild Riders (1971)

Drama / Misdaad | 91 minuten
2,75 4 stemmen

Genre: Drama / Misdaad

Speelduur: 91 minuten

Alternatieve titel: Angels for Kicks

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Richard Kanter

Met onder meer: Alex Rocco, Sherry Bain en Arell Blanton

IMDb beoordeling: 4,6 (285)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Wild Riders

"They took a trip on an escape machine without brakes... and ended up on the road to hell!"

Twee gewelddadige motorrijders breken in een luxueus huis in en verkrachten onmiddellijk de twee vrouwen die aanwezig zijn. Zij blijven in het huis rondhangen en verkopen alles wat geld opbrengt en vermoorden de buurman die wat te nieuwsgierig is. Tot de echtgenoot van een van de dames thuiskomt.

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van alexspyforever

alexspyforever

  • 21517 berichten
  • 2328 stemmen

Heb lang getwijfeld om deze te bekijken, maar goed het zou misschien wel eens een leuke bikersploitation kunnen zijn in de stijl van Herschell Gordon Lewis She-Devils on Wheels. Het is echter een heel andere soort film waarbij het motorrijden na een schokkend begin al snel bijzaak wordt. Het draait rond 2 los geslagen bikers die uit de bende zijn gegooid wegens moord op een meisje. Ze rijden wat rond en besluiten op een moment aan homejacking te doen bij twee zussen. Wie denkt een soort Last House on the Left voorgeschoteld zal ook bedrogen uitkomen. Een van de bikers (agressief van aard genaamd Stick) takelt de jongere zus flink toe, hij rukt haar de kleren van het lijf maar of hij haar daarna daadwerkelijk verkracht heeft de kijker het raden naar omdat dader en slachtoffer elkaar tegenspreken. Daarna is er een pak minder te beleven, de oudste zus ontwikkelt gevoelens voor de rustigere maar erg manipulerende biker Pete. Het soort gast dat zichzelf zo geweldig vindt en denkt dat hij alle vrouwen rond zijn vinger kan draaien. Je hoopt meteen dat die klier op een pijnlijke wijze aan zijn einde komt. Wel laat ik zeggen dat ik het einde wel bevredigend vond hetgeen ik niet van de rest van de film kan zeggen. Opvallend weinig naakt, de actrices lijken echt hun best te doen hun borsten bedekt te houden alsof het moest om door de mainstream te komen. Regisseur Richard Kanter had dit wellicht liever anders gedaan als je de rest van zijn oeuvre bekijkt.