• 15.735 nieuwsartikelen
  • 177.873 films
  • 12.196 series
  • 33.962 seizoenen
  • 646.802 acteurs
  • 198.941 gebruikers
  • 9.369.485 stemmen
Avatar
 
banner banner

Dead Time (2005)

Drama | 81 minuten
2,20 5 stemmen

Genre: Drama

Speelduur: 81 minuten

Oorsprong: Canada

Geregisseerd door: Steve Sanguedolce

Met onder meer: Tim Bolen, Anna Myszkowski en Amber Patterson

IMDb beoordeling: 6,8 (14)

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Dead Time

Twee zussen slepen zich van een jeugd vol seksueel misbruik naar gewelddadige verhoudingen met dealende mannen die ook op andere vlakken niet willen deugen. Ze geven zich volledig over aan overdadig drugsgebruik. Ze zweven permanent tussen zelfdestructie en zelfmedicatie.

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van feanaro surion

feanaro surion

  • 5765 berichten
  • 1770 stemmen

Rare trip met prachtige voice-overs en mooie acteurs in de beeldrollen. Opgenomen in zwart-wit en later ingekleurd, erg bijzondere beelden. Jammer van het drugsverhaal dat eenbeetje standaard is maar het mag de pret niet drukken, zwaar onder de indruk.


avatar van as

as

  • 3548 berichten
  • 5932 stemmen

Vervelende prentenboekfilm. Beelden ondersteunen de verhalen van (ex) junkies maar de bewerking van de beelden (met allerlei chemische bewerkingen) slaan paal nog perk. Express vaag gemaakt met zinloze symboliek. Oninteressant en vervelend om naar te kijken.