• 143.039 films
  • 7.031 series
  • 21.320 seizoenen
  • 479.975 acteurs
  • 286.297 gebruikers
  • 8.222.453 stemmen
Avatar
 
banner banner

Volledige cast van Inferno

Hier vind je een overzicht van de cast van de film Inferno uit het jaar 2016, met onder andere alle acteurs, actrices en de regisseur. Wanneer je klikt op de naam van een acteur, actrice of regisseur uit de film Inferno-cast kun je meer films en/of series van hem of haar bekijken. Klik hier voor meer informatie over de film.

Wij hebben een overzicht gemaakt dat onder meer bestaat uit acteurs, regisseurs, het productie-team, het camera-team, schrijvers en overige crewleden.

Regisseurs

Ron Howard

Ron Howard

Regisseur
Monica Tatu

Monica Tatu

Script Supervisor
Gabriella Winkler

Gabriella Winkler

Script Supervisor
William M. Connor

William M. Connor

First Assistant Regisseur
Mathias Schnelting

Mathias Schnelting

First Assistant Regisseur
Inti Carboni

Inti Carboni

First Assistant Regisseur
Melisa Kurtay

Melisa Kurtay

First Assistant Regisseur
Nicola Marzano

Nicola Marzano

First Assistant Regisseur
Alice Filippi

Alice Filippi

Second Assistant Regisseur
Simonetta Valentini

Simonetta Valentini

Second Assistant Regisseur
Tamás Vass

Tamás Vass

Second Assistant Regisseur
Bogi Móricz

Bogi Móricz

Second Assistant Regisseur
Andrea Pagani

Andrea Pagani

Second Assistant Regisseur
Ozge Cagaloglu

Ozge Cagaloglu

Second Assistant Regisseur
Luca Padrini

Luca Padrini

Second Assistant Regisseur
Hajós Péter

Hajós Péter

Assistant Regisseur
Luca Cenname

Luca Cenname

Assistant Regisseur
Scott R. Meyers

Scott R. Meyers

Second Second Assistant Regisseur
Wade Eastwood

Wade Eastwood

Second Unit Regisseur
Norbert Vilonya

Norbert Vilonya

Third Assistant Regisseur
Murat Saglam

Murat Saglam

Third Assistant Regisseur
Tamás Péter Chipie

Tamás Péter Chipie

Third Assistant Regisseur
M. Sena Aksay

M. Sena Aksay

Third Assistant Regisseur
Emese Matuz

Emese Matuz

Third Assistant Regisseur
Yvonne Olivieri

Yvonne Olivieri

Third Assistant Regisseur
Andrea Poli

Andrea Poli

Third Assistant Regisseur

Schrijvers

Dan Brown

Dan Brown

Novel
David Koepp

David Koepp

Scenario

Acteurs & actrices

Tom Hanks

Tom Hanks

Robert Langdon
Ben Foster

Ben Foster

Bertrand Zobrist
Felicity Jones

Felicity Jones

Sienna Brooks
Omar Sy

Omar Sy

Christoph Bouchard
Irrfan Khan

Irrfan Khan

Harry Sims
Sidse Babett Knudsen

Sidse Babett Knudsen

Elizabeth Sinskey
Ana Ularu

Ana Ularu

Vayentha
Ida Darvish

Ida Darvish

Marta Alvarez
Paolo Antonio Simioni

Paolo Antonio Simioni

Dr. Marconi
Alessandro Grimaldi

Alessandro Grimaldi

Florence Hospital Taxi Driver
Fausto Maria Sciarappa

Fausto Maria Sciarappa

Parker
Robin Mugnaini

Robin Mugnaini

Apartment Carabinieri Captain
Paul Ritter

Paul Ritter

CRC Tech Arbogast
Vincenzo Tanassi

Vincenzo Tanassi

Boboli Gardens Policeman
Alessandro Fabrizi

Alessandro Fabrizi

Gallery Guard
Simone Mariani

Simone Mariani

Security Director
Gábor Urmai

Gábor Urmai

Ignazio Busoni
Jon Donahue

Jon Donahue

Richard
Fortunato Cerlino

Fortunato Cerlino

Entrance Museum Guard
Attila Árpa

Attila Árpa

Local CRC Agent
Kata Sarbó

Kata Sarbó

Florence Airport Gate Keeper
Francesca Inaudi

Francesca Inaudi

Venice Museum Guide
Maria Grazia Mandruzzato

Maria Grazia Mandruzzato

Roma Merchant
Philip Arditti

Philip Arditti

Professor (Istanbul)
Mehmet Ergen

Mehmet Ergen

Mirsat
Vincent Riotta

Vincent Riotta

Death Mask Guard
Luca Fiorilli

Luca Fiorilli

Video Technician
Cristian Stelluti

Cristian Stelluti

Bouchard Agent
Alberto Basaluzzo

Alberto Basaluzzo

Bouchard Agent
Gábor Nagypál

Gábor Nagypál

Student (Istanbul)
Gianni Annoni

Gianni Annoni

Video Room Guard
Yang Haiwen

Yang Haiwen

CRC Tech
Mirjam Novak

Mirjam Novak

CRC Tech
Rebecka Johnston

Rebecka Johnston

CRC Tech
Sardar Tagirovsky

Sardar Tagirovsky

CRC Tech
Gäbor Atlasz

Gäbor Atlasz

Handless Beggar
Gábor Dióssy

Gábor Dióssy

Handless Beggar
Peter Schueller

Peter Schueller

Concert Patron
Lili Gesler

Lili Gesler

Concert Patron
Felipe Torres Urso

Felipe Torres Urso

Concert Patron
Dino Conti

Dino Conti

Death Mask Hall Guard
Mario Acampa

Mario Acampa

Death Mask Hall Guard
Pasquale Corrente

Pasquale Corrente

Angry Motorist
Kerem Ozen

Kerem Ozen

Turkish Control Tower Agent
Xavier Laurent

Xavier Laurent

Bouchard French Agent
Büyükkol Mehmet Onur

Büyükkol Mehmet Onur

Turkish WHO Agent
Bálint Adorjáni

Bálint Adorjáni

Turkish WHO Agent
Zsolt Páll

Zsolt Páll

WHO Cistern Agent
Peter Linka

Peter Linka

WHO Cistern Agent

Artistieke vormgeving

Zsófia Antal

Zsófia Antal

Art Department Coordinator
Bence Erdelyi

Bence Erdelyi

Art Direction
Zsuzsa Kismarty-Lechner

Zsuzsa Kismarty-Lechner

Art Direction
Marton Voros

Marton Voros

Art Direction
Kamen Anev

Kamen Anev

Concept Artist
Péter Kovács

Péter Kovács

Construction Coordinator
József Kiss

József Kiss

Construction Manager
Gabriele Ridolfi

Gabriele Ridolfi

Leadman
Peter Wenham

Peter Wenham

Production Design
Deryck Blake

Deryck Blake

Property Master
Jille Azis

Jille Azis

Set Decoration
Phil Sims

Phil Sims

Supervising Art Regisseur

Camera

James Swanson

James Swanson

Aerial Regisseur of Photography
Daniele Massaccesi

Daniele Massaccesi

Camera Operator
Salvatore Totino

Salvatore Totino

Regisseur of Photography
Csaba Bankhardt

Csaba Bankhardt

Dolly Grip
László Mihály

László Mihály

Dolly Grip
Brian Greenway

Brian Greenway

First Assistant "B" Camera
Paolo Frasson

Paolo Frasson

Key Grip
Imre Sisa

Imre Sisa

Key Grip
Sergio De Luca

Sergio De Luca

Steadicam Operator

Kostuum & make-up

Shahida Day

Shahida Day

Assistant Costume Designer
Julian Day

Julian Day

Costume Design
Gábor Homonnay

Gábor Homonnay

Costume Supervisor
Claudette Lilly

Claudette Lilly

Costume Supervisor
Frances Hannon

Frances Hannon

Hair Designer
Móni Csomós

Móni Csomós

Hairstylist
Sian Miller

Sian Miller

Key Hair Stylist
Zoey Stones

Zoey Stones

Makeup & Hair
Karen Cohen

Karen Cohen

Makeup & Hair
Clarice Gill

Clarice Gill

Makeup & Hair
Emma Mash

Emma Mash

Makeup & Hair
Iván Pohárnok

Iván Pohárnok

Prosthetic Designer
Matyas Borda

Matyas Borda

Prosthetic Makeup Artist
Csaba Böjthe

Csaba Böjthe

Prosthetic Makeup Artist

Crew

Péter Behan

Péter Behan

Armorer
Zoltán Bus

Zoltán Bus

Armorer
Zoltán Harányi

Zoltán Harányi

Carpenter
Marina Tyndall

Marina Tyndall

Dialect Coach
Aleksandra Sasha Kozlov-Silber

Aleksandra Sasha Kozlov-Silber

Dialect Coach
Erik Singer

Erik Singer

Dialect Coach
Vincent G. Scotti

Vincent G. Scotti

Post Production Assistant
Diego Loreggian

Diego Loreggian

Post Production Supervisor
Wade Eastwood

Wade Eastwood

Stunt Coordinator
Christoph Knobloch

Christoph Knobloch

Stunt Coordinator
Balázs Lengyel

Balázs Lengyel

Stunt Double
Lucy Cork

Lucy Cork

Stunt Double
Stephane Fiossanangaye

Stephane Fiossanangaye

Stunt Double
Martin Matejcik

Martin Matejcik

Stunt Double
Claudio Pacifico

Claudio Pacifico

Stunt Driver
Emiliano Novelli

Emiliano Novelli

Stunt Driver
Gianluigi Scilla

Gianluigi Scilla

Stunt Driver
Nicholas Wittman

Nicholas Wittman

Stunts
Martin Goeres

Martin Goeres

Stunts
Vencislav Stojanov

Vencislav Stojanov

Stunts
Elitsa Razheva

Elitsa Razheva

Stunts
Marvin Campbell

Marvin Campbell

Stunts
Shane Steyn

Shane Steyn

Stunts
Wolfgang Stegemann

Wolfgang Stegemann

Stunts
Gábor Piroch

Gábor Piroch

Stunts
Ivailo Dimitrov

Ivailo Dimitrov

Stunts
Stanislav Satko

Stanislav Satko

Stunts
Jan Loukota

Jan Loukota

Stunts
Stilyan Mavrov

Stilyan Mavrov

Stunts
Tsvetolyub Iliev

Tsvetolyub Iliev

Stunts
Stefan Shopov

Stefan Shopov

Stunts
Géza Kovács

Géza Kovács

Stunts
Jozsef Fodor

Jozsef Fodor

Stunts
Orsányi Iván

Orsányi Iván

Stunts
Richard Nagy

Richard Nagy

Stunts
Béla Orsányi

Béla Orsányi

Stunts
Péter Sokorai

Péter Sokorai

Stunts
James O'Daly

James O'Daly

Stunts
Gáspár Szabó

Gáspár Szabó

Stunts
Gabor Szeman

Gabor Szeman

Stunts
Norbert Kovács

Norbert Kovács

Stunts
Abel Kocsis

Abel Kocsis

Stunts
Sona Havranova

Sona Havranova

Stunts
Jenei Attila

Jenei Attila

Stunts
Tsogtsaikan Narantsogt

Tsogtsaikan Narantsogt

Stunts
Branislav Martinak

Branislav Martinak

Stunts
Daniel Gerzseny

Daniel Gerzseny

Stunts
Nilla Sinko

Nilla Sinko

Stunts
Sarah Vignot

Sarah Vignot

Stunts

Filmbewerking

Andreas Fehrle

Andreas Fehrle

Assistant Editor
Daniel P. Hanley

Daniel P. Hanley

Editor
Tom Elkins

Tom Elkins

Editor
Simon Davis

Simon Davis

First Assistant Editor

Verlichtingstechnieken

Marco Merlini

Marco Merlini

Best Boy Electric
Krisztián Paluch

Krisztián Paluch

Gaffer
Fabio Bonizzoni

Fabio Bonizzoni

Rigging Gaffer

Productie

Ibrahim Öter

Ibrahim Öter

Assistant Location Manager
Slemer Karolina

Slemer Karolina

Assistant Production Manager
Mátyás Vándor

Mátyás Vándor

Assistant Production Manager
Filippo Conti

Filippo Conti

Assistant Unit Manager
Nina Gold

Nina Gold

Casting
Béatrice Kruger

Béatrice Kruger

Casting
Theo Park

Theo Park

Casting Associate
Jody Johnson

Jody Johnson

Co-Producent
Ben Waisbren

Ben Waisbren

Executive Producer
David B. Householter

David B. Householter

Executive Producer
William M. Connor

William M. Connor

Executive Producer
Dan Brown

Dan Brown

Executive Producer
Anna Culp

Anna Culp

Executive Producer
Gergö Balika

Gergö Balika

Head of Production
Ute Leonhardt

Ute Leonhardt

Line Producent
Diloy Gülün

Diloy Gülün

Line Producent
Zeki Kahveci

Zeki Kahveci

Location Manager
Ron Howard

Ron Howard

Producent
Brian Grazer

Brian Grazer

Producent
Martina Patruno

Martina Patruno

Production Assistant
Fruzsina Szõke

Fruzsina Szõke

Production Assistant
Jason Pomerantz

Jason Pomerantz

Production Regisseur
Gianluca Passone

Gianluca Passone

Production Manager
Krisztian Kertai

Krisztian Kertai

Production Manager
Hendrik Lam

Hendrik Lam

Production Manager
Cecilia Irene Massaggia

Cecilia Irene Massaggia

Production Secretary
Marco Milani

Marco Milani

Unit Manager
Michele Ottaggio

Michele Ottaggio

Unit Manager
Ceyhun Kirkiz

Ceyhun Kirkiz

Unit Manager
Dana Robin

Dana Robin

Unit Production Manager
Suat Saglam

Suat Saglam

Unit Production Manager
Stefano Biraghi

Stefano Biraghi

Unit Production Manager

Geluid

Pam DeMetruis-Thomas

Pam DeMetruis-Thomas

ADR Editor
Adam Ridge

Adam Ridge

Boom Operator
Johannes Vogel

Johannes Vogel

Conductor
Dan Korintus

Dan Korintus

Dialogue Editor
Gerald Donlan

Gerald Donlan

Dialogue Editor
Heather Gross

Heather Gross

Foley Editor
Steven Visscher

Steven Visscher

Foley Supervisor
Daniel Pinder

Daniel Pinder

Music Editor
Òscar Senén

Òscar Senén

Orchestrator
Joan Martorell

Joan Martorell

Orchestrator
Hans Zimmer

Hans Zimmer

Original Music Composer
Casey Genton

Casey Genton

Sound Designer
Ruy García

Ruy García

Sound Effects Editor
Chris Jenkins

Chris Jenkins

Sound Re-Recording Mixer
David Giammarco

David Giammarco

Sound Re-Recording Mixer
Bernd Mazagg

Bernd Mazagg

Sound Recordist
Deborah Wallach

Deborah Wallach

Supervising ADR Editor
Tony Martinez

Tony Martinez

Supervising Dialogue Editor
Daniel Pagan

Daniel Pagan

Supervising Sound Editor