• 15.799 nieuwsartikelen
  • 178.264 films
  • 12.223 series
  • 34.000 seizoenen
  • 647.419 acteurs
  • 199.080 gebruikers
  • 9.376.205 stemmen
Avatar
 
banner banner

Banning (1967)

Drama / Romantiek | 102 minuten
2,00 3 stemmen

Genre: Drama / Romantiek

Speelduur: 102 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Ron Winston

Met onder meer: Robert Wagner, Anjanette Comer en Gene Hackman

IMDb beoordeling: 5,7 (371)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Banning

Mike Benning is een professionele golfspeler en het gaat hem voor de wind. Totdat hij wordt betrapt op valsspelen. Hij moet noodgedwongen verhuizen en speelt voor verschillende golfclubs om weer hogerop te komen. Ondertussen houdt hij er ook nog meerdere relaties op na.

logo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Mike Banning

Carol Lindquist

Angela Barr

Jonathan Linus

Chris Patton

Cynthia Linus

J. Pallister Young

Harry Kalielle

Tommy Del Gaddo

Richard Tyson

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van blurp194

blurp194

  • 5495 berichten
  • 4194 stemmen

In mijn poging om alle films waar Gene Hackman in meespeelt te zien, kom ik af en toe echte juweeltjes tegen - films waarvan ik me echt afvraag hoe het kan dat ze vergeten lijken te zijn. Dit is daar dus niet een van. Dit lijkt meer op een aflevering van een of andere serie, waar we indertijd naar keken omdat het enige alternatief Nederland 2 was. In de tijd dat kleur nog nieuw was, en de wereld buiten de tv nog zwart-wit leek.

Deels ligt dat aan Robert Wagner - al nooit een echt goede acteur geloof ik, maar hopeloos verstrikt geraakt in dat soort series. Maar ook Hackman vind ik niet meevallen in dit kleine bijrolletje. En de rest van de cast evenzo - nouja, Jill St. John doet geen pijn aan mijn ogen, maar er komt ook ongeveer niks meer uit dan dat. Een soort tijdsbeeld van de late jaren-60, maar niet op een positieve manier. Net als het verhaal, ook al zo'n stapel cliches uit de tijd van The Saint, Gerard de Villiers, en honderdduizend afleveringen Hart to Hart.

Dat liedje van Quincy Jones is wellicht het leukste aan de hele film - maar ook al niet echt mijn ding.