• 10.563 nieuwsartikelen
  • 161.749 films
  • 10.099 series
  • 29.651 seizoenen
  • 613.261 acteurs
  • 192.908 gebruikers
  • 8.965.074 stemmen
Avatar
 
banner banner

Volledige cast van The Bourne Identity

Hier vind je een overzicht van de cast van de film The Bourne Identity uit het jaar 2002, met onder andere alle acteurs, actrices en de regisseur. Wanneer je klikt op de naam van een acteur, actrice of regisseur uit de film The Bourne Identity-cast kun je meer films en/of series van hem of haar bekijken. Klik hier voor meer informatie over de film.

Wij hebben een overzicht gemaakt dat onder meer bestaat uit acteurs, regisseurs, het productie-team, het camera-team, schrijvers en overige crewleden.

Regisseurs

Doug Liman

Doug Liman

Regisseur
Claudine Strasser

Claudine Strasser

Script Supervisor
Patrick Crowley

Patrick Crowley

First Assistant Regisseur
Claire Letouze

Claire Letouze

Second Assistant Regisseur
Inès de la Bévière

Inès de la Bévière

Second Second Assistant Regisseur
Alexander Witt

Alexander Witt

Second Unit Regisseur
Petr Němeček

Petr Němeček

Third Assistant Regisseur
Jeremy Moffett

Jeremy Moffett

Third Assistant Regisseur

Schrijvers

Robert Ludlum

Robert Ludlum

Author
Tony Gilroy

Tony Gilroy

Scenario
W. Blake Herron

W. Blake Herron

Scenario

Acteurs & actrices

Matt Damon

Matt Damon

Jason Bourne
Franka Potente

Franka Potente

Marie Helena Kreutz
Chris Cooper

Chris Cooper

Alexander Conklin
Clive Owen

Clive Owen

The Professor
Brian Cox

Brian Cox

Ward Abbott
Adewale Akinnuoye-Agbaje

Adewale Akinnuoye-Agbaje

Nykwana Wombosi
Gabriel Mann

Gabriel Mann

Danny Zorn
Julia Stiles

Julia Stiles

Nicky Parsons
Walton Goggins

Walton Goggins

Research Tech
Josh Hamilton

Josh Hamilton

Research Tech
Orso Maria Guerrini

Orso Maria Guerrini

Giancarlo
Tim Dutton

Tim Dutton

Eamon
Denis Braccini

Denis Braccini

Picot
Nicky Naudé

Nicky Naudé

Castel
David Selburg

David Selburg

Marshall
Demetri Goritsas

Demetri Goritsas

Com Tech
Russell Levy

Russell Levy

Manheim
Anthony Green

Anthony Green

Security Chief
Hubert Saint-Macary

Hubert Saint-Macary

Morgue Boss
David Bamber

David Bamber

Consulate Clerk
Gwenaël Clause

Gwenaël Clause

Deauvage
Emanuel Booz

Emanuel Booz

Taxi Driver
Philippe Durand

Philippe Durand

Morgue Attendant
Vincent Franklin

Vincent Franklin

Rawlins
Paulette Frantz

Paulette Frantz

Concierge
Thierry René

Thierry René

Wombosi Counselor
Roger Frost

Roger Frost

Apfel
David Gasman

David Gasman

Deputy DCM
Harry Gilbert

Harry Gilbert

Alain
Delphine Lanson

Delphine Lanson

Alliance Secretary
William Cagnard

William Cagnard

Davies
Kait Tenison

Kait Tenison

Bank Receptionist
Joseph Beddelin

Joseph Beddelin

Zurich Cop
Rainer Werner

Rainer Werner

Zurich Cop
Katie Thynne

Katie Thynne

Claudia
Aaron Lilly

Aaron Lilly

Marine
Ronald Benefield

Ronald Benefield

Marine
Bradley J. Goode

Bradley J. Goode

Marine
Troy Lenhardt

Troy Lenhardt

Marine
Joshua McNew

Joshua McNew

Marine
Joe Montana

Joe Montana

Marine
John Pawlikowski

John Pawlikowski

Marine
Michael Rix

Michael Rix

Marine
Brad Rizer

Brad Rizer

Marine
Andrew Webster

Andrew Webster

Marine
Houston Williams

Houston Williams

Marine
Alain Grellier

Alain Grellier

Salvi
Arnaud Henriet

Arnaud Henriet

Wombosi Bodyguard
Jean-Yves Bilien

Jean-Yves Bilien

Wombosi Bodyguard
Danny Erskine

Danny Erskine

Wombosi Bodyguard
Elwin 'Chopper' David

Elwin 'Chopper' David

Wombosi Bodyguard

Artistieke vormgeving

Jana Chovancova

Jana Chovancova

Art Department Coordinator
Thomas Lechevallier

Thomas Lechevallier

Art Department Trainee
Laurent Piron

Laurent Piron

Art Direction
Fanny Stauff

Fanny Stauff

Assistant Art Regisseur
Alain Darthou

Alain Darthou

Construction Coordinator
Jan Kotik

Jan Kotik

Graphic Designer
Jerome Fortier

Jerome Fortier

Head Carpenter
Fabien Pondevaux

Fabien Pondevaux

Location Scout
Nathalie Sarret

Nathalie Sarret

Painter
Dan Weil

Dan Weil

Production Design
Benoît Sanson

Benoît Sanson

Property Buyer
Karel Vaňásek

Karel Vaňásek

Property Master
Pascal Lavoué

Pascal Lavoué

Property Master
Alexandrine Mauvezin-Bosque

Alexandrine Mauvezin-Bosque

Set Decoration
Isabelle Kostic Crosley

Isabelle Kostic Crosley

Set Decoration Buyer
Jean-Marc Auriol

Jean-Marc Auriol

Standby Painter
Warren Drummond

Warren Drummond

Storyboard Artist
Bettina von den Steinen

Bettina von den Steinen

Supervising Art Regisseur
Gary Hebert

Gary Hebert

Title Designer

Camera

Don Burgess

Don Burgess

Additional Photography
Dan Mindel

Dan Mindel

Additional Photography
Charlet Recors

Charlet Recors

Aerial Camera
Steven Desbrow

Steven Desbrow

Aerial Camera Technician
Jeremy Braben

Jeremy Braben

Aerial Director of Photography
Boris Abaza

Boris Abaza

Assistant Camera
Mario d'Orio

Mario d'Orio

Best Boy Grip
Martin De Chabaneix

Martin De Chabaneix

Camera Loader
Adam Kowalski

Adam Kowalski

Camera Operator
Hugues Espinasse

Hugues Espinasse

Clapper Loader
Oliver Wood

Oliver Wood

Director of Photography
Gil Pannetier

Gil Pannetier

First Assistant Camera
Libor Brůha

Libor Brůha

Focus Puller
Damien Auriol

Damien Auriol

Grip
Jean-Pierre Deschamps

Jean-Pierre Deschamps

Key Grip
Arnaud Delannoy

Arnaud Delannoy

Second Assistant Camera
Valentin Monge

Valentin Monge

Steadicam Operator
Jaromír Šedina

Jaromír Šedina

Steadicam Operator
Egon Endrényi

Egon Endrényi

Still Photographer

Kostuum & make-up

Pierre-Yves Gayraud

Pierre-Yves Gayraud

Costume Design
Catherine Boisgontier

Catherine Boisgontier

Costume Supervisor
Hana Kučerová

Hana Kučerová

Costume Supervisor
Christian Calviera

Christian Calviera

Costume Supervisor
Loïc Barnier

Loïc Barnier

Costumer
Nathalie Suhard

Nathalie Suhard

Dresser
Patrick Girault

Patrick Girault

Hairstylist
Kay Georgiou

Kay Georgiou

Key Hair Stylist
Jean-Luc Russier

Jean-Luc Russier

Key Makeup Artist
Patricia Planche

Patricia Planche

Makeup Artist
Jean-Christophe Spadaccini

Jean-Christophe Spadaccini

Prosthetic Makeup Artist
Sarka Zvolenska

Sarka Zvolenska

Set Costumer

Crew

James McKee Smith

James McKee Smith

Additional Music
Marc Leroyer

Marc Leroyer

Armorer
Richard Patterson

Richard Patterson

Digital Supervisor
Václav Kocman

Václav Kocman

Driver
Guy Guermouh

Guy Guermouh

Generator Operator
Bianca Bezdek-Goodloe

Bianca Bezdek-Goodloe

Legal Services
Alexis Kinebanyan

Alexis Kinebanyan

Makeup Effects
Jim Pearson

Jim Pearson

Marine Coordinator
Martin Grange

Martin Grange

Picture Car Coordinator
Frédéric North

Frédéric North

Pilot
Whitney Scott Bain

Whitney Scott Bain

Post Production Assistant
Sean T. Stratton

Sean T. Stratton

Post Production Supervisor
Barbora Ruzicková

Barbora Ruzicková

Set Production Assistant
Jean-Christophe Magnaud

Jean-Christophe Magnaud

Special Effects Coordinator
Lawrence Michael

Lawrence Michael

Special Effects Technician
Fabrice Allan

Fabrice Allan

Stand In
Martin Hub

Martin Hub

Stunt Coordinator
Nick Powell

Nick Powell

Stunt Coordinator
Jean-Claude Lagniez

Jean-Claude Lagniez

Stunt Coordinator
Cyrille Hertel

Cyrille Hertel

Stunt Double
Jean-Jacques Desplanque

Jean-Jacques Desplanque

Stunt Double
Jiří Šimberský

Jiří Šimberský

Stunt Double
Laurent Boismaré

Laurent Boismaré

Stunt Double
Pascaline Girardot

Pascaline Girardot

Stunt Double
Jindřich Klaus

Jindřich Klaus

Stunt Driver
Charlie Estepp

Charlie Estepp

Stunt Driver
Gareth Milne

Gareth Milne

Stunts
Alain Figlarz

Alain Figlarz

Stunts
Radek Brůna

Radek Brůna

Stunts
Yan Dron

Yan Dron

Stunts
Viktor Cervenka

Viktor Cervenka

Stunts
Jiří Horký

Jiří Horký

Stunts
Jan Holíček

Jan Holíček

Stunts
Shifuji Shaurya Bharadwaj

Shifuji Shaurya Bharadwaj

Stunts
Christopher A. Jackson

Christopher A. Jackson

Technical Advisor
Julien Pruvot

Julien Pruvot

Transportation Captain
Jiří Husák

Jiří Husák

Transportation Coordinator
Michael Singer

Michael Singer

Unit Publicist
Miroslav Pavlík

Miroslav Pavlík

Video Assist Operator
Linda Drake

Linda Drake

Visual Effects Editor
Pamela Choules

Pamela Choules

Visual Effects Editor

Filmbewerking

Glenn Cunningham

Glenn Cunningham

Assistant Editor
Liza D. Espinas

Liza D. Espinas

Associate Editor
Mark Sachen

Mark Sachen

Color Timer
Stephen R. Sheridan

Stephen R. Sheridan

Color Timer
Michael Healey

Michael Healey

Digital Colorist
Saar Klein

Saar Klein

Editor
Peter Ettinger

Peter Ettinger

First Assistant Editor
Thomas M. Harrigan

Thomas M. Harrigan

First Assistant Editor
Gary Burritt

Gary Burritt

Negative Cutter

Verlichtingstechnieken

Jan Cermak

Jan Cermak

Best Boy Electric
Alexandre Diaz

Alexandre Diaz

Electrician
Mikaël Monod

Mikaël Monod

Gaffer

Productie

Melanie Boettcher

Melanie Boettcher

Accountant
Vanessa Baker

Vanessa Baker

ADR Voice Casting
Marie-Noëlle Hauville

Marie-Noëlle Hauville

Assistant Accountant
David Koranda

David Koranda

Assistant Location Manager
Julie Meunier

Julie Meunier

Assistant Production Coordinator
Caroline Mendez

Caroline Mendez

Assistant Production Manager
Jerome Albertini

Jerome Albertini

Assistant Unit Manager
David Minkowski

David Minkowski

Associate Producent
Matthew Stillman

Matthew Stillman

Associate Producent
Nancy Bishop

Nancy Bishop

Casting
Joseph Middleton

Joseph Middleton

Casting
Claire Hammond

Claire Hammond

Casting Assistant
Nathalie Chéron

Nathalie Chéron

Casting Associate
Andrew R. Tennenbaum

Andrew R. Tennenbaum

Co-Producent
Patrick Corcoran

Patrick Corcoran

Executive Assistant
Robert Ludlum

Robert Ludlum

Executive Producer
Frank Marshall

Frank Marshall

Executive Producer
Marie-Sylvie Caillierez

Marie-Sylvie Caillierez

Extras Casting
Kate Dowd

Kate Dowd

Local Casting
Veronika Lencová

Veronika Lencová

Location Assistant
Tommaso Pellicci

Tommaso Pellicci

Location Manager
Kostas Kefalas

Kostas Kefalas

Location Manager
Marella Gambaro

Marella Gambaro

Location Manager
Hunter S. Ellis

Hunter S. Ellis

Post Production Coordinator
Doug Liman

Doug Liman

Producent
Patrick Crowley

Patrick Crowley

Producent
Richard N. Gladstein

Richard N. Gladstein

Producent
Gabriela Bártková

Gabriela Bártková

Production Accountant
Carolyn Garcia

Carolyn Garcia

Production Assistant
Hilde Odelga

Hilde Odelga

Production Coordinator
T. David Pash

T. David Pash

Production Manager
Marco Bergamaschi

Marco Bergamaschi

Production Secretary
Tink Ten Eyck

Tink Ten Eyck

Production Supervisor
Jenny Panoutsopoulos

Jenny Panoutsopoulos

Unit Production Manager

Geluid

Julie Feiner

Julie Feiner

ADR Editor
Wendy Czajkowsky

Wendy Czajkowsky

ADR Mixer
Colin Cooper

Colin Cooper

ADR Recordist
Todd Egan

Todd Egan

Assistant Sound Editor
Pierre-Yves Bruneel

Pierre-Yves Bruneel

Boom Operator
Pete Anthony

Pete Anthony

Conductor
Kimaree Long

Kimaree Long

Dialogue Editor
Chris Hogan

Chris Hogan

Dialogue Editor
Mark L. Mangino

Mark L. Mangino

Dialogue Editor
Lauren Stephens

Lauren Stephens

Dialogue Editor
Stephanie Flack

Stephanie Flack

Dialogue Editor
Tony Negrete

Tony Negrete

First Assistant Sound Editor
Dan O'Connell

Dan O'Connell

Foley
John T. Cucci

John T. Cucci

Foley Artist
Lou Kleinman

Lou Kleinman

Foley Editor
Michael Hertlein

Michael Hertlein

Foley Editor
James Ashwill

James Ashwill

Foley Mixer
Linda Lew

Linda Lew

Foley Recordist
Bunny Andrews

Bunny Andrews

Music Editor
Julianne Jordan

Julianne Jordan

Music Supervisor
Kevin Connolly

Kevin Connolly

Musician
Bruce Fowler

Bruce Fowler

Orchestrator
John Powell

John Powell

Original Music Composer
Bernard Bats

Bernard Bats

Production Sound Mixer
Malcolm Luker

Malcolm Luker

Scoring Mixer
Christopher Assells

Christopher Assells

Sound Effects Editor
Bruce Tanis

Bruce Tanis

Sound Effects Editor
Perry Robertson

Perry Robertson

Sound Effects Editor
Dino Dimuro

Dino Dimuro

Sound Effects Editor
Mark Choi

Mark Choi

Sound Effects Editor
Dan Hegeman

Dan Hegeman

Sound Effects Editor
Jeff Glueck

Jeff Glueck

Sound Engineer
Scott Millan

Scott Millan

Sound Re-Recording Mixer
Bob Beemer

Bob Beemer

Sound Re-Recording Mixer
Mario Lorenzo

Mario Lorenzo

Sound Supervisor
Anna MacKenzie

Anna MacKenzie

Supervising ADR Editor
Per Hallberg

Per Hallberg

Supervising Sound Editor
Karen Baker Landers

Karen Baker Landers

Supervising Sound Editor

Speciale effecten

Steve Watson

Steve Watson

24 Frame Playback
Matt Bouchard

Matt Bouchard

CG Artist
Mark Freund

Mark Freund

Compositing Supervisor
Ken Dackermann

Ken Dackermann

Digital Compositors
Fumi Mashimo

Fumi Mashimo

Lead Animator
Philippe Hubin

Philippe Hubin

Special Effects Supervisor
Sarah Peacock

Sarah Peacock

Visual Effects Coordinator
David Dwiggins

David Dwiggins

Visual Effects Producent
Catherine Sudolcan

Catherine Sudolcan

Visual Effects Producent
Darin McCormick-Millett

Darin McCormick-Millett

Visual Effects Producent
Scott Hilton

Scott Hilton

Visual Effects Production Assistant
Mamie McCall

Mamie McCall

Visual Effects Production Manager
Stefen Fangmeier

Stefen Fangmeier

Visual Effects Supervisor
Peter Donen

Peter Donen

Visual Effects Supervisor