• 15.747 nieuwsartikelen
  • 178.033 films
  • 12.206 series
  • 33.975 seizoenen
  • 647.063 acteurs
  • 198.999 gebruikers
  • 9.371.613 stemmen
Avatar
 
banner banner

The Poet (2003)

Thriller / Drama | 100 minuten
2,37 23 stemmen

Genre: Thriller / Drama

Speelduur: 100 minuten

Alternatieve titel: Der Poet

Oorsprong: Duitsland / Oostenrijk / Verenigd Koninkrijk

Geregisseerd door: Paul Hills

Met onder meer: Dougray Scott, Laura Harring en Jürgen Prochnow

IMDb beoordeling: 4,3 (345)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot The Poet

Als huurmoordenaar Andrei een onschuldige getuige van één van zijn moorden moet doden, krijgt hij vreemd genoegd de drang om zijn slachtoffer beter te leren kennen. Alhoewel de politie hem op de hielen zit, voelt Andrei zich aangetrokken tot Paula, de zus van het slachtoffer. Maar zij heeft gezworen de moordenaar te vinden en te laten berechten. De twee krijgen een verhouding en vinden in elkaar de vervulling van een diep en onuitgesproken verlangen. Andrei kan zo het verleden vergeten en Paula het heden. Maar het verschrikkelijke geheim dat hen bij elkaar heeft gebracht kan niet langer onuitgesproken worden.

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Smulrol

Smulrol

  • 2 berichten
  • 2 stemmen

Het is meer een krimi en geen enkel moment spannend. Het acteer werk van Jürgen Prochnow, kan de film ook niet redden.:N


avatar van trebor

trebor

  • 94 berichten
  • 73 stemmen

Het kijken zeker waard.

**.5


avatar van K@i

K@i

  • 899 berichten
  • 0 stemmen

kijken zeker waard maar zeker wel meer van verwacht


avatar van Mementos75

Mementos75

  • 80 berichten
  • 1671 stemmen

Op zich had het een aardig verhaal kunnen zijn, maar helaas hadden de personages te weinig diepgang en ook was de verhaallijn iets magertjes uitgewerkt.

Met iets meer aandacht voor het plot in de vorm van een miniserie had het een en ander beter uitgekomen. En wellicht had dat ook voor iets meer spanning kunnen zorgen.


avatar van dalma

dalma

  • 210 berichten
  • 665 stemmen

valt zeer goed mee deze film. mooi gefilmd. het bekijken zeker waard


avatar van sinterklaas

sinterklaas

  • 11813 berichten
  • 3316 stemmen

Een film dat op sommige momenten wel vermakelijk lijkt maar uiteindelijk gewoon een lange gortsaaie cliche word. Acteren is ook matig en de hoofdrolspeler hakkeltakkelt ook maar een end door de film heen. Nee dit was een teleurstelling.

2,0*


avatar van Noodless

Noodless

  • 10040 berichten
  • 6176 stemmen

Matig filmpje dat wel niet verveeld, maar weinig inhoud of beleving heeft. Het kabbelt allemaal wat voort zonder enige spanningskracht. Voorspelbaarheid troef in deze film. 5/10


avatar van frans123

frans123

  • 4459 berichten
  • 1184 stemmen

Een gaaaaap film met heel veel onwaarschijnlijkheden en waardeloze acteurs met een "Allo allo " accent.

Volgens mij had ook niemand zin in die film.

Harding is een mateloos sensuele vrouw ( de enige reden om te kijken), die absoluut niet kan acteren , laat staan een tekst beheersen., of geloofwaardig overkomen.

Ik wil niet weten hoe ze bij de film is gekomen... .