• 15.742 nieuwsartikelen
  • 177.917 films
  • 12.203 series
  • 33.971 seizoenen
  • 646.932 acteurs
  • 198.970 gebruikers
  • 9.370.279 stemmen
Avatar
 
banner banner

Rub Love (1998)

Sciencefiction | 87 minuten
2,83 3 stemmen

Genre: Sciencefiction

Speelduur: 87 minuten

Alternatieve titels: Reobu Reobu / 러브러브

Oorsprong: Zuid-Korea

Geregisseerd door: Lee Seo-Goon

Met onder meer: Ahn Jae-wook, Lee Ji-eun en Joshua Klausner

IMDb beoordeling: 6,3 (37)

Gesproken taal: Koreaans

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Rub Love

In het Zuid-Korea van 2028 raakt manga-tekenaar Cho Han geobsedeerd door zijn mysterieuze buurvrouw Nana, die huurmoordenaar blijkt te zijn. Tijdens één van Nana's moordaanslagen spreekt Han haar aan en biecht op dat hij verliefd op haar is. Nana is niet erg geinteresseerd, maar gaat akkoord Han met haar mee te nemen mits hij de moord voor haar uitvoert. Han doet dit, en ze gaan samen op pad. Nana geeft enige tijd later aan naar China te zullen verhuizen, hetgeen Han, bezitterig als hij is, niet pikt. Han drogeert Nana vervolgens met een middel dat het geheugen uitwist, zodat hij haar kan manipuleren en macht over haar kan uitoefenen. De drug heeft echter niet geheel het effect dat Han had gewenst.

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van JayLunar

JayLunar

  • 748 berichten
  • 2961 stemmen

Aparte futuristische low-budget film, die aandoet als een soort kruising tussen Last Life in the Universe en Blade Runner, zeker qua sfeer: melancholisch, mysterieus en ondoordringbaar. Vond het ook redelijk spannend, onvoorspelbaar en broeierig, hetgeen nog eens versterkt werd door het trage tempo, de stijlvolle opnames en de fraaie vormgeving.

Natuurlijk is het niet helemaal geslaagd. De Amerikaan had eruit geknipt mogen worden, de humor kwam niet echt over, en Ahn Jae-wook heeft niet weten te overtuigen. Lee Ji-eun daarentegen is prachtig (jammer dat ze in zo weinig films heeft gespeeld).

Een interessante en sfeervolle film die bij mij met 3,5* de boeken ingaat.