ad
  • 139.993 films
  • 6.694 series
  • 20.284 seizoenen
  • 435.536 acteurs
  • 282.285 gebruikers
  • 8.115.123 stemmen
Avatar
 
banner banner

Volledige cast van xXx

Hier vind je een overzicht van de cast van de film xXx uit het jaar 2002, met onder andere alle acteurs, actrices en de regisseur. Wanneer je klikt op de naam van een acteur, actrice of regisseur uit de film xXx-cast kun je meer films en/of series van hem of haar bekijken. Klik hier voor meer informatie over de film.

Wij hebben een overzicht gemaakt dat onder meer bestaat uit acteurs, regisseurs, het productie-team, het camera-team, schrijvers en overige crewleden.

Regisseurs

Rob Cohen

Rob Cohen

Director
Jules Stewart

Jules Stewart

Script Supervisor
George Parra

George Parra

First Assistant Director
Lars P. Winther

Lars P. Winther

Second Assistant Director
Mark Taylor

Mark Taylor

Second Assistant Director
Hans Berggren

Hans Berggren

Second Second Assistant Director
M. James Arnett

M. James Arnett

Second Unit Director
Jakub Dvorak

Jakub Dvorak

Third Assistant Director

Schrijvers

Rich Wilkes

Rich Wilkes

Screenplay

Acteurs & actrices

Vin Diesel

Vin Diesel

Xander Cage
Asia Argento

Asia Argento

Yelena
Samuel L. Jackson

Samuel L. Jackson

Agent Augustus Gibbons
Leila Arcieri

Leila Arcieri

Jordan King
Marton Csokas

Marton Csokas

Yorgi
Eve

Eve

J.J.
Jan Pavel Filipenský

Jan Pavel Filipenský

Viktor
Michael Roof

Michael Roof

Agent Toby Lee Shavers
Danny Trejo

Danny Trejo

El Jefe
Richy Müller

Richy Müller

Milan Sova
Werner Daehn

Werner Daehn

Kirill
Tom Everett

Tom Everett

Senator Click Hotchkiss
Thomas Ian Griffith

Thomas Ian Griffith

Agent Jim McGrath
Joe Bucaro III

Joe Bucaro III

Virg
Chris Gann

Chris Gann

T.J.
Martin Hub

Martin Hub

Ivan Podrov
Petr Jákl

Petr Jákl

Kolya
William Hope

William Hope

Agent Roger Donnan
Ted Maynard

Ted Maynard

James Tannick
David Asman

David Asman

Agent Polk
Till Lindemann

Till Lindemann

Himself
Richard Kruspe

Richard Kruspe

Himself
Christian Lorenz

Christian Lorenz

Himself
Paul Landers

Paul Landers

Himself
Oliver Riedel

Oliver Riedel

Himself
Christoph Schneider

Christoph Schneider

Himself
Tony Hawk

Tony Hawk

Caddy Driver
Alena Cihalikova

Alena Cihalikova

Xander's Bedroom Dancer

Artistieke vormgeving

Stephen Christensen

Stephen Christensen

Art Department Assistant
Claudia Bestor

Claudia Bestor

Art Department Coordinator
Brad Ricker

Brad Ricker

Art Direction
Phil Harvey

Phil Harvey

Art Direction
Milena Koubková

Milena Koubková

Assistant Art Director
Anthony Caron-Delion

Anthony Caron-Delion

Assistant Art Director
Richard Baum

Richard Baum

Assistant Property Master
Tony Wright

Tony Wright

Construction Buyer
Sebastian Milito

Sebastian Milito

Construction Coordinator
Steve Summersgill

Steve Summersgill

Draughtsman
Martin Charles

Martin Charles

Graphic Designer
Bob Skemp

Bob Skemp

Greensman
Frawley Becker

Frawley Becker

Location Scout
Gavin Bocquet

Gavin Bocquet

Production Design
Pavel Hemmy

Pavel Hemmy

Property Buyer
C.J. Maguire

C.J. Maguire

Property Master
Brian Wade

Brian Wade

Sculptor
Chris L. Spellman

Chris L. Spellman

Set Decoration
Hilton Rosemarin

Hilton Rosemarin

Set Decoration
Dean Wolcott

Dean Wolcott

Set Designer
Josh Lusby

Josh Lusby

Set Designer
Luke Freeborn

Luke Freeborn

Set Designer
A. Todd Holland

A. Todd Holland

Set Designer
Helen Xenopoulos

Helen Xenopoulos

Set Designer
James Diggs

James Diggs

Standby Painter
Temple Clark

Temple Clark

Storyboard Artist
Jonathan Lee

Jonathan Lee

Supervising Art Director
Francine Lecoultre

Francine Lecoultre

Textile Artist
Justin Blampied

Justin Blampied

Title Designer

Camera

Bud Kremp

Bud Kremp

Additional Camera
Hiroyuki Fukuda

Hiroyuki Fukuda

Additional First Assistant Camera
Barry Berona

Barry Berona

Assistant Camera
Michael Guthrie

Michael Guthrie

Best Boy Grip
Milan Chadima

Milan Chadima

Camera Operator
Clive Jackson

Clive Jackson

Camera Operator
Steven J. Winslow

Steven J. Winslow

Camera Technician
Miroslav Pavlík

Miroslav Pavlík

Camera Trainee
Dean Semler

Dean Semler

Director of Photography
Michael P. Catanzarite

Michael P. Catanzarite

Dolly Grip
Ken Fisher

Ken Fisher

First Assistant "A" Camera
Michael Cassidy

Michael Cassidy

First Assistant Camera
Gil Pannetier

Gil Pannetier

Focus Puller
Jiri Gazda

Jiri Gazda

Grip
Ethan Jensen

Ethan Jensen

Helicopter Camera
Joe Buxton

Joe Buxton

Libra Head Technician
Pavel Kuřák

Pavel Kuřák

Second Assistant Camera
Murray Close

Murray Close

Still Photographer
Bob Marshak

Bob Marshak

Still Photographer

Kostuum & make-up

Kristen Anacker

Kristen Anacker

Assistant Costume Designer
Sanja Milkovic Hays

Sanja Milkovic Hays

Costume Design
Garet Reilly

Garet Reilly

Costume Supervisor
Sarka Zvolenska

Sarka Zvolenska

Costume Supervisor
Jitka Švecová

Jitka Švecová

Costumer
Beth Miller

Beth Miller

Hair Department Head
Kerry Mendenhall

Kerry Mendenhall

Hairstylist
Gregory B. Peña

Gregory B. Peña

Key Costumer
Allan A. Apone

Allan A. Apone

Makeup Artist
Hallie D'Amore

Hallie D'Amore

Makeup Department Head
Larisa Šrámková

Larisa Šrámková

Seamstress
Lawrence Quon

Lawrence Quon

Set Costumer
Martin Kubricht

Martin Kubricht

Set Dressing Artist
Victoria Wood

Victoria Wood

Wigmaker

Crew

Cliff Fleming

Cliff Fleming

Aerial Coordinator
Robert Sica

Robert Sica

Armorer
Peter Roderick

Peter Roderick

Carpenter
Brian Nailing

Brian Nailing

Chef
Rachel Wyn Dunn

Rachel Wyn Dunn

Compositors
Michael G. Kehoe

Michael G. Kehoe

Craft Service
Luiza Averina

Luiza Averina

Dialect Coach
Keiko Koyama

Keiko Koyama

Digital Effects Producer
Albert Mason

Albert Mason

Digital Producer
Jeff Bova

Jeff Bova

Driver
Michal Krbeček

Michal Krbeček

Loader
Jiri Fleischer

Jiri Fleischer

Picture Car Coordinator
Bruce Benson

Bruce Benson

Pilot
Isabel Henderson

Isabel Henderson

Post Production Supervisor
Allen E. Taylor

Allen E. Taylor

Production Controller
Rick Polikowski

Rick Polikowski

Propmaker
Anthony Caron-Delion

Anthony Caron-Delion

Scenic Artist
Adam Gankiewicz

Adam Gankiewicz

Security
Eva Dvorakova

Eva Dvorakova

Set Medic
Stephen P. Del Prete

Stephen P. Del Prete

Set Production Assistant
Doug Roble

Doug Roble

Software Engineer
Ray L. Wilkerson

Ray L. Wilkerson

Special Effects Assistant
Danny Cangemi

Danny Cangemi

Special Effects Coordinator
Jan Aaris

Jan Aaris

Special Effects Technician
M. James Arnett

M. James Arnett

Stunt Coordinator
Zuzana Drdacka

Zuzana Drdacka

Stunt Double
Tim Rigby

Tim Rigby

Stunts
Mitch Goldstrom

Mitch Goldstrom

Systems Administrators & Support
Claudia Vašeková

Claudia Vašeková

Translator
Steve Mann

Steve Mann

Transportation Captain
Doug Dovichi

Doug Dovichi

Transportation Co-Captain
David Marder

David Marder

Transportation Coordinator
Jiří Husák

Jiří Husák

Transportation Coordinator
Michael Singer

Michael Singer

Unit Publicist
Keith Splinter Davis

Keith Splinter Davis

Utility Stunts
Glenn Cannon

Glenn Cannon

Video Assist Operator
Ken Blackwell

Ken Blackwell

Visual Effects Editor

Filmbewerking

Meredith Apel

Meredith Apel

Assistant Editor
Mike Stanwick

Mike Stanwick

Color Timer
Steve Bowen

Steve Bowen

Digital Color Timer
Mike Bellamy

Mike Bellamy

Digital Colorist
Hilda Saffari

Hilda Saffari

Digital Intermediate
Amy Tompkins

Amy Tompkins

Digital Intermediate Editor
Carole Cowley

Carole Cowley

Digital Intermediate Producer
Chris Lebenzon

Chris Lebenzon

Editor
Paul Rubell

Paul Rubell

Editor
Joel Negron

Joel Negron

Editor
Jonathan Chibnall

Jonathan Chibnall

First Assistant Editor
Gary Burritt

Gary Burritt

Negative Cutter
Adrian Spanna

Adrian Spanna

Project Manager

Verlichtingstechnieken

Henry Cantor

Henry Cantor

Electrician
Andy Arnautov

Andy Arnautov

Gaffer
Ivo Grešák

Ivo Grešák

Key Rigging Grip
Thomas P. Powell

Thomas P. Powell

Lighting Technician
Václav Čermák

Václav Čermák

Rigging Gaffer
Ivo Grešák

Ivo Grešák

Rigging Grip

Productie

Michal Engrth

Michal Engrth

Assistant Accountant
Zdenek Vrubel

Zdenek Vrubel

Assistant Extras Casting
Markéta Maková

Markéta Maková

Assistant Location Manager
Gabriela Glass

Gabriela Glass

Assistant Production Coordinator
Tomáš Rotnágl

Tomáš Rotnágl

Assistant Unit Manager
Michelle Purple

Michelle Purple

Associate Producer
David Minkowski

David Minkowski

Associate Producer
Matthew Stillman

Matthew Stillman

Associate Producer
Ronna Kress

Ronna Kress

Casting
Nancy Bishop

Nancy Bishop

Casting
Kate Dowd

Kate Dowd

Casting
Minna Pyyhkala

Minna Pyyhkala

Casting Assistant
Derek Dauchy

Derek Dauchy

Co-Producer
Creighton Bellinger

Creighton Bellinger

Co-Producer
Daniel R. Chavez

Daniel R. Chavez

Executive In Charge Of Post Production
Vin Diesel

Vin Diesel

Executive Producer
Todd Garner

Todd Garner

Executive Producer
Arne Schmidt

Arne Schmidt

Executive Producer
George Zakk

George Zakk

Executive Producer
Sande Alessi

Sande Alessi

Extras Casting
Laura Connors

Laura Connors

First Assistant Accountant
Scott Ross

Scott Ross

General Manager
Volker Falk

Volker Falk

Location Assistant
Jens Geibel

Jens Geibel

Location Coordinator
Colleen Gibbons

Colleen Gibbons

Location Manager
Debi West

Debi West

Payroll Accountant
Trish Hadley

Trish Hadley

Post Production Coordinator
Neal H. Moritz

Neal H. Moritz

Producer
John Mullin

John Mullin

Production Assistant
Basia Baumann

Basia Baumann

Production Coordinator
Michael Taylor

Michael Taylor

Production Executive
Peter M. Tobyansen

Peter M. Tobyansen

Production Manager
Shannon McBrien

Shannon McBrien

Production Secretary
Gregory Alpert

Gregory Alpert

Production Supervisor
Lisa Imhoff

Lisa Imhoff

Second Assistant Accountant
Jana Hrbková

Jana Hrbková

Unit Manager
Debra James

Debra James

Unit Production Manager

Geluid

Lee Lemont

Lee Lemont

ADR Editor
Peter Gleaves

Peter Gleaves

ADR Mixer
Chris Navarro

Chris Navarro

ADR Recordist
Bruce Barris

Bruce Barris

Apprentice Sound Editor
Thomas Giordano

Thomas Giordano

Boom Operator
Randy Edelman

Randy Edelman

Conductor
Paul Curtis

Paul Curtis

Dialogue Editor
Donald L. Warner Jr.

Donald L. Warner Jr.

Dialogue Editor
Bernard Weiser

Bernard Weiser

Dialogue Editor
Paul Aulicino

Paul Aulicino

First Assistant Sound Editor
Michael Dressel

Michael Dressel

Foley
Frank A. Fuller Jr.

Frank A. Fuller Jr.

Foley Editor
Shawn Sykora

Shawn Sykora

Foley Editor
Randy Singer

Randy Singer

Foley Mixer
J.A.C. Redford

J.A.C. Redford

Music Arranger
Deborah Mannis-Gardner

Deborah Mannis-Gardner

Music Coordinator
John Finklea

John Finklea

Music Editor
John Dickson

John Dickson

Music Programmer
Kathy Nelson

Kathy Nelson

Music Supervisor
Jeff Atmajian

Jeff Atmajian

Orchestrator
Randy Edelman

Randy Edelman

Original Music Composer
William B. Kaplan

William B. Kaplan

Production Sound Mixer
Elton Ahi

Elton Ahi

Scoring Mixer
Bruce Stambler

Bruce Stambler

Sound Designer
Tim Walston

Tim Walston

Sound Designer
Mike Chock

Mike Chock

Sound Effects Editor
Carl D. Ware

Carl D. Ware

Sound Engineer
Chad Algarin

Chad Algarin

Sound Recordist
Becky Sullivan

Becky Sullivan

Supervising ADR Editor
Bruce Stambler

Bruce Stambler

Supervising Sound Editor
Jesse Kaplan

Jesse Kaplan

Utility Sound

Speciale effecten

Steve Watson

Steve Watson

24 Frame Playback
Brandon Criswell

Brandon Criswell

2D Artist
Scott Edelstein

Scott Edelstein

3D Supervisor
Fumi Mashimo

Fumi Mashimo

Animation Supervisor
Bradley Parker

Bradley Parker

Animation Supervisor
Erik Lee

Erik Lee

CG Animator
Claas Henke

Claas Henke

Compositing Supervisor
Krista Benson

Krista Benson

Digital Compositors
John Frazier

John Frazier

Special Effects Supervisor
Chris Logan

Chris Logan

Visual Effects
Sean Devereaux

Sean Devereaux

Visual Effects Compositor
Brady Doyle

Brady Doyle

Visual Effects Coordinator
Kelly L'Estrange

Kelly L'Estrange

Visual Effects Producer
Joel Hynek

Joel Hynek

Visual Effects Supervisor
Syd Dutton

Syd Dutton

Visual Effects Supervisor