• 11.467 nieuwsartikelen
  • 163.705 films
  • 10.473 series
  • 30.458 seizoenen
  • 618.794 acteurs
  • 194.182 gebruikers
  • 9.040.523 stemmen
Avatar
 
banner banner

Volledige cast van Twelve Monkeys

Hier vind je een overzicht van de cast van de film Twelve Monkeys uit het jaar 1995, met onder andere alle acteurs, actrices en de regisseur. Wanneer je klikt op de naam van een acteur, actrice of regisseur uit de film Twelve Monkeys-cast kun je meer films en/of series van hem of haar bekijken. Klik hier voor meer informatie over de film.

Wij hebben een overzicht gemaakt dat onder meer bestaat uit acteurs, regisseurs, het productie-team, het camera-team, schrijvers en overige crewleden.

Regisseurs

Terry Gilliam

Terry Gilliam

Regisseur
Marilyn Bailey

Marilyn Bailey

Script Supervisor
Mark Egerton

Mark Egerton

First Assistant Regisseur
Philip A. Patterson

Philip A. Patterson

Second Assistant Regisseur
Andrew Bernstein

Andrew Bernstein

Second Assistant Regisseur

Schrijvers

Chris Marker

Chris Marker

Original Film Scenarioschrijver
David Webb Peoples

David Webb Peoples

Scenario
Janet Peoples

Janet Peoples

Scenario

Acteurs & actrices

Bruce Willis

Bruce Willis

James Cole
Madeleine Stowe

Madeleine Stowe

Dr. Kathryn Railly
Brad Pitt

Brad Pitt

Jeffrey Goines
Christopher Plummer

Christopher Plummer

Dr. Goines
David Morse

David Morse

Dr. Peters
Jon Seda

Jon Seda

Jose
Christopher Meloni

Christopher Meloni

Lt. Halperin
Joey Perillo

Joey Perillo

Detective Franki
LisaGay Hamilton

LisaGay Hamilton

Teddy
Matt Ross

Matt Ross

Bee
Annie Golden

Annie Golden

Woman Cabbie
Michael Chance

Michael Chance

Scarface
H. Michael Walls

H. Michael Walls

Botanist
Bob Adrian

Bob Adrian

Geologist
Bill Raymond

Bill Raymond

Microbiologist
Ernest Abuba

Ernest Abuba

Engineer
Nell Johnson

Nell Johnson

Ward Nurse
Rozwill Young

Rozwill Young

Billings
Joseph Melito

Joseph Melito

Young Cole
Frank Gorshin

Frank Gorshin

Dr. Fletcher
Aaron Michael Lacey

Aaron Michael Lacey

WWI Sergeant
Vernon Campbell

Vernon Campbell

Tiny
Simon Jones

Simon Jones

Zoologist
Carol Florence

Carol Florence

Astrophysicist / Jones
Irma St. Paule

Irma St. Paule

Poet
Frederick Strother

Frederick Strother

L.J. Washington
Charles Techman

Charles Techman

Professor
Rick Warner

Rick Warner

Dr. Casey
Anthony 'Chip' Brienza

Anthony 'Chip' Brienza

Dr. Goodin
Bruce Kirkpatrick

Bruce Kirkpatrick

Policeman No. 1
Wilfred Williams

Wilfred Williams

Policeman No. 2
Joilet Harris

Joilet Harris

Harassed Mother
Drucie McDaniel

Drucie McDaniel

Waltzing Woman Patient
John Blaisse

John Blaisse

Old Man Patient
Louis Lippa

Louis Lippa

Patient at Gate
Stan Kang

Stan Kang

X-Ray Doctor
Pat Dias

Pat Dias

WWI Captain
Felix Pire

Felix Pire

Fale
Karl Warren

Karl Warren

Pompous Man
Joseph McKenna

Joseph McKenna

Wallace
Stephen Bridgewater

Stephen Bridgewater

Airport Detective
Ray Huffman

Ray Huffman

Plump Businessman
Charley Scalies

Charley Scalies

Impatient Traveler
Paul Meshejian

Paul Meshejian

Detective Dalva
Kevin Thigpen

Kevin Thigpen

Kweskin
Jann Ellis

Jann Ellis

Marilou
Michael Ryan Segal

Michael Ryan Segal

Weller
Korchenko

Korchenko

Thug No. 1
Robert O'Neill

Robert O'Neill

Wayne
Harry O'Toole

Harry O'Toole

Louie / Raspy Voice
Chuck Jeffreys

Chuck Jeffreys

Thug No. 2
Barry Price

Barry Price

Agent No. 1
John Panzarella

John Panzarella

Agent No. 2
Janet Zappala

Janet Zappala

Anchorwoman
Lisa Talerico

Lisa Talerico

Ticket Agent
Tiffany Baldwin

Tiffany Baldwin

Student in Airport (uncredited)
C.J. Byrnes

C.J. Byrnes

Psychiatric Patient (uncredited)
Tom Detrik

Tom Detrik

FBI Agent (uncredited)
Joe Gerety

Joe Gerety

Sprayer (uncredited)
Bonnie Loev

Bonnie Loev

Time Portal Nurse (uncredited)
Raymond Mamrak

Raymond Mamrak

Travler (uncredited)
Allelon Ruggiero

Allelon Ruggiero

Inpatient (uncredited)
Thang

Thang

Monkey Member (uncredited)
Sal Mazzotta

Sal Mazzotta

Prisoner Joey (uncredited)
Bart The Bear

Bart The Bear

Bear
Donald Faison

Donald Faison

Psychiatric Prisoner (uncredited)
Richard Stanley

Richard Stanley

Man in Transit Lounge (uncredited)

Artistieke vormgeving

Lara Kelly

Lara Kelly

Art Department Coordinator
William Ladd Skinner

William Ladd Skinner

Art Direction
Tim Galvin

Tim Galvin

Assistant Art Regisseur
Robert LaPrell

Robert LaPrell

Assistant Art Regisseur
Kevin Ishioka

Kevin Ishioka

Assistant Art Regisseur
Scott Maginnis

Scott Maginnis

Assistant Property Master
Steven Lane Ewing

Steven Lane Ewing

Construction Coordinator
Thomas Turnbull

Thomas Turnbull

Construction Foreman
Larry Misselhorn

Larry Misselhorn

Greensman
Carl Catanese

Carl Catanese

Leadman
John D. Kretschmer

John D. Kretschmer

Leadman
Charley Armstrong

Charley Armstrong

Location Scout
Paul A. Minitello

Paul A. Minitello

Painter
Jeffrey Beecroft

Jeffrey Beecroft

Production Design
Matt Codd

Matt Codd

Production Illustrator
Doug Harlocker

Doug Harlocker

Property Master
Robert Holtzman

Robert Holtzman

Set Buyer
Crispian Sallis

Crispian Sallis

Set Decoration
Kate Bartouldus

Kate Bartouldus

Set Dresser
James Kelley

James Kelley

Set Dresser
Wayne Smith

Wayne Smith

Standby Painter
Penny Causer

Penny Causer

Title Designer

Camera

Thomas Jirgal

Thomas Jirgal

Best Boy Grip
Kyle Rudolph

Kyle Rudolph

Camera Operator
Craig Haagensen

Craig Haagensen

Camera Operator
Peter Norman

Peter Norman

Camera Operator
Roger Pratt

Roger Pratt

Director of Photography
Patrick McGrath

Patrick McGrath

Dolly Grip
Blackford 'Boots' Shelton

Blackford 'Boots' Shelton

First Assistant Camera
Vinnie Gerardo

Vinnie Gerardo

First Assistant Camera
Lee Shapira

Lee Shapira

Grip
Rhett Bloomquist

Rhett Bloomquist

Grip
Brian Snell

Brian Snell

Grip
William Jones

William Jones

Grip
Mike Miller

Mike Miller

Key Grip
Bill Gerardo

Bill Gerardo

Second Assistant Camera
Phillip V. Caruso

Phillip V. Caruso

Still Photographer

Kostuum & make-up

B.J. Rogers

B.J. Rogers

Assistant Costume Designer
Julie Weiss

Julie Weiss

Costume Design
Eric H. Sandberg

Eric H. Sandberg

Costume Supervisor
Marina Marit

Marina Marit

Costumer
Christine Beveridge

Christine Beveridge

Hair Designer
Christina Bartolucci

Christina Bartolucci

Hairstylist
William A. Kohout

William A. Kohout

Hairstylist
Peggy Nicholson

Peggy Nicholson

Key Hair Stylist
Allen Weisinger

Allen Weisinger

Makeup Artist
Melissa Stanton

Melissa Stanton

Wardrobe Supervisor

Crew

Jim Clubb

Jim Clubb

Animal Coordinator
Scott T. Pina

Scott T. Pina

Carpenter
Hoang Le

Hoang Le

Carpenter
Wesley Goodwin

Wesley Goodwin

Carpenter
Gary Pugh

Gary Pugh

Carpenter
Glen Foster

Glen Foster

Carpenter
Ted Lubonovich II

Ted Lubonovich II

Carpenter
Paul Maiello

Paul Maiello

Carpenter
Mark Kendig

Mark Kendig

Carpenter
Carole French

Carole French

Craft Service
Reva Grantham

Reva Grantham

Craft Service
Elena Moscatt

Elena Moscatt

Craft Service
Richard Curry

Richard Curry

Driver
Marc Diener

Marc Diener

Legal Services
Warren Holcomb

Warren Holcomb

Legal Services
Thomas Greco

Thomas Greco

Loader
Pamela Susan Hall

Pamela Susan Hall

Post Production Assistant
Glynn Williams

Glynn Williams

Post Production Assistant
Lucy Darwin

Lucy Darwin

Post-Production Manager
Rick Gamez

Rick Gamez

Propmaker
Dennis Davidson

Dennis Davidson

Public Relations
Ken Tarallo

Ken Tarallo

Pyrotechnician
Silvija L. Moess

Silvija L. Moess

Scenic Artist
Avi Korein

Avi Korein

Security
Ted Criswell

Ted Criswell

Set Medic
David Acord

David Acord

Special Effects
James Healy

James Healy

Special Effects
Thomas Lockey

Thomas Lockey

Special Effects
Joseph P. Mercurio

Joseph P. Mercurio

Special Effects
Russell Hardee

Russell Hardee

Special Effects
Russell Hurlburt

Russell Hurlburt

Special Effects
Beecher Tomlinson

Beecher Tomlinson

Special Effects
Paul Kocar

Paul Kocar

Special Effects
Shirley Montefusco

Shirley Montefusco

Special Effects Coordinator
Gary Pilkinton

Gary Pilkinton

Special Effects Technician
Steve Martin

Steve Martin

Stunt Coordinator
Terry Jackson

Terry Jackson

Stunt Double
Chuck Jeffreys

Chuck Jeffreys

Stunts
Douglas Crosby

Douglas Crosby

Stunts
G. A. Aguilar

G. A. Aguilar

Stunts
Sandy Alexander

Sandy Alexander

Stunts
Bill Anagnos

Bill Anagnos

Stunts
Steve Santosusso

Steve Santosusso

Stunts
Paul Couch

Paul Couch

Stunts
Brian Smyj

Brian Smyj

Stunts
Elliot Santiago

Elliot Santiago

Stunts
E.J. Evans

E.J. Evans

Stunts
John Copeman

John Copeman

Stunts
Ronald O. Jaynes

Ronald O. Jaynes

Stunts
David S. Lomax

David S. Lomax

Stunts
Ernie Malik

Ernie Malik

Unit Publicist
Ian Kelly

Ian Kelly

Video Assist Operator

Filmbewerking

Amanda Pollack

Amanda Pollack

Assistant Editor
Eddie Wilder

Eddie Wilder

Color Timer
Eric McClain

Eric McClain

Colorist
Mick Audsley

Mick Audsley

Editor
Dan Gane

Dan Gane

First Assistant Editor
Brian Ufberg

Brian Ufberg

First Assistant Editor
Trevor Collins

Trevor Collins

Negative Cutter

Verlichtingstechnieken

Steven Litecky

Steven Litecky

Assistant Chief Lighting Technician
Chuck Finch

Chuck Finch

Chief Lighting Technician
Andrew Reed Conner

Andrew Reed Conner

Electrician
Keith Salkowski

Keith Salkowski

Electrician
David Cecil

David Cecil

Electrician
Bill Fiedler

Bill Fiedler

Electrician
Craig Ligget

Craig Ligget

Rigging Gaffer
Matt Miller

Matt Miller

Rigging Grip
Mike Finnegan

Mike Finnegan

Rigging Grip

Productie

Kathi Ash

Kathi Ash

Assistant Location Manager
Charles Miller

Charles Miller

Assistant Production Manager
Mark Egerton

Mark Egerton

Associate Producent
Kelley Smith-Wait

Kelley Smith-Wait

Associate Producent
Margery Simkin

Margery Simkin

Casting
Marissa Giunta

Marissa Giunta

Casting Assistant
Mikie Heilbrun

Mikie Heilbrun

Casting Associate
Lloyd Phillips

Lloyd Phillips

Co-Producent
Gary Levinsohn

Gary Levinsohn

Executive Producer
Robert Cavallo

Robert Cavallo

Executive Producer
Robert Kosberg

Robert Kosberg

Executive Producer
Susan Gish

Susan Gish

Extras Casting
Mike Lemon

Mike Lemon

Local Casting
Scott Elias

Scott Elias

Location Manager
Tim Downs

Tim Downs

Location Production Assistant
J.R. Craigmille

J.R. Craigmille

Payroll Accountant
Charles Roven

Charles Roven

Producent
Matilde Valera

Matilde Valera

Production Accountant
Alex Brown

Alex Brown

Production Assistant
Elizabeth J. Nevin

Elizabeth J. Nevin

Production Coordinator
Richard Suckle

Richard Suckle

Production Executive
Valerie Bartlett

Valerie Bartlett

Production Secretary

Geluid

Budge Tremlett

Budge Tremlett

ADR Editor
Thomas J. O'Connell

Thomas J. O'Connell

ADR Mixer
Tasha Pym

Tasha Pym

Apprentice Sound Editor
Simon Cozens

Simon Cozens

Assistant Sound Editor
Randy Smith

Randy Smith

Boom Operator
Danny Longhurst

Danny Longhurst

Dialogue Editor
Jason Swanscott

Jason Swanscott

Foley
Jack Stew

Jack Stew

Foley
Diane Greaves

Diane Greaves

Foley Artist
Ian Wilson

Ian Wilson

Foley Editor
Ted Swanscott

Ted Swanscott

Foley Recordist
Mark Berrow

Mark Berrow

Musician
Paul Buckmaster

Paul Buckmaster

Original Music Composer
Imogen Pollard

Imogen Pollard

Sound Editor
Jay Meagher

Jay Meagher

Sound Mixer
Peter Joly

Peter Joly

Supervising Sound Editor

Speciale effecten

Doug Forrest

Doug Forrest

Digital Compositors
Chris Panton

Chris Panton

Digital Compositors
Steve Cutmore

Steve Cutmore

Digital Compositors
Richard Bain

Richard Bain

Digital Compositors
Martin Body

Martin Body

Digital Compositors
Anthony Simonaitis

Anthony Simonaitis

Special Effects Supervisor
Susi Roper

Susi Roper

Visual Effects Coordinator
Kent Houston

Kent Houston

Visual Effects Supervisor