• 15.798 nieuwsartikelen
  • 178.231 films
  • 12.223 series
  • 34.000 seizoenen
  • 647.386 acteurs
  • 199.071 gebruikers
  • 9.375.420 stemmen
Avatar
 
banner banner

Wenn der Weiße Flieder Wieder Blüht (1953)

Komedie / Romantiek | 97 minuten
2,55 11 stemmen

Genre: Komedie / Romantiek

Speelduur: 97 minuten

Alternatieve titel: When the White Lilacs Bloom Again

Oorsprong: West-Duitsland

Geregisseerd door: Hans Deppe

Met onder meer: Willy Fritsch, Magda Schneider en Romy Schneider

IMDb beoordeling: 5,4 (320)

Gesproken taal: Duits

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Wenn der Weiße Flieder Wieder Blüht

Therese Forster en haar echtgenoot Willy gaan na de eerste huwelijksnacht al uit elkaar. Als hij na vijftien jaar als beroemd entertainer terugkeert, heeft hij geen idee dat Therese van hem in verwachting was en een dochter genaamd Evchen heeft.

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van bioscoopzaal

bioscoopzaal

  • 2805 berichten
  • 4325 stemmen

Vreselijk zoetsappige (maar stiekum wel charmante) heimatfilm, die eigenlijk alleen maar noemenswaardig is, omdat Romy Schneider er haar eerste filmrolletje in speelt.

2 sterren


avatar van Marlyvk

Marlyvk

  • 47 berichten
  • 46 stemmen

Van die ouderwetse Duitse zondagmiddagfilms hou ik wel. Alleen jammer dat dan vaak moeder en dochter Schneider de hoofdrollen spelen. Er moeten toch wel meer goede acteurs in Duitsland zijn geweest die moeder-dochter rollen konden vertolken. Hoe dan ook, heel goed gespeeld!

Het verhaal zelf is voor hedendaagse tijd wat zoetsappig, maar ik kan me voorstellen dat het onderwerp in de tijd dat de film uitkwam best choquerend is geweest. In die tijd hoorden vrouwen met kinderen immers toch netjes getrouwd te zijn met de vader van het kind, anders was het een schande.

De film is opgenomen in de omgeving van Wiesbaden. Persoonlijk vind ik dat het prachtige beelden heeft opgeleverd.