• 15.747 nieuwsartikelen
  • 177.962 films
  • 12.204 series
  • 33.972 seizoenen
  • 646.997 acteurs
  • 198.988 gebruikers
  • 9.370.982 stemmen
Avatar
 
banner banner

Urgence (1985)

Thriller | 96 minuten
3,00 1 stemmen

Genre: Thriller

Speelduur: 96 minuten

Oorsprong: Frankrijk

Geregisseerd door: Gilles Béhat

Met onder meer: Richard Berry, Bernard-Pierre Donnadieu en Fanny Bastien

IMDb beoordeling: 5,2 (121)

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Urgence

Een amateurfotograaf maakt foto's van een geheime neo-nazi bijeenkomst. Hij wordt vermoord en geeft het fotorolletje vlak voor zijn dood aan zijn zus. Vanaf dat moment is zij hun doelwit. Ze krijgt steun van een journalist en ex-collega van haar vermoorde broer.

logo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van brucecampbell

brucecampbell

  • 3315 berichten
  • 7361 stemmen

Redelijk spannend filmpje over een vrouw die achtervolgt wordt door een bende neonazies omdat ze een filmpje heeft bemachtigd van haar broer met schadelijke beelden over heel wat bekende personen.

Alles is wel nogal voorspelbaar, maar het is toch de moeite om deze film eens gezien te hebben. Franse aktie en misdaadfilms hebben nu eenmaal altijd een streepje voor bij mij.