• 15.798 nieuwsartikelen
  • 178.256 films
  • 12.223 series
  • 34.000 seizoenen
  • 647.419 acteurs
  • 199.077 gebruikers
  • 9.375.882 stemmen
Avatar
 
banner banner

Het Magische Leven van Kazàn (2026)

Documentaire | 58 minuten
2,75 2 stemmen

Genre: Documentaire

Speelduur: 58 minuten

Alternatieve titel: The Magical Life of Kazàn

Oorsprong: Nederland

Geregisseerd door: Jelmar Hoekstra

Met onder meer: Hans Kazàn, Wendy Kazàn en Steven Kazàn

  • On Demand:

  • SkyShowtime Bekijk via SkyShowtime
  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Het Magische Leven van Kazàn

In deze documentaire zien we het verhaal van Nederlands bekendste goochelaar. Naast Hans Kazàn zelf komen collega’s als André van Duin en Hans Klok – die als kind door Kazàn werd geïnspireerd – aan het woord. Ook zijn kinderen, die met hun act Magic Unlimited in zijn voetsporen traden, en zoon Steven, die voor de comedy koos, delen hun verhalen.

Externe links

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van kos

kos

  • 46695 berichten
  • 8851 stemmen

De marketingmachine draait in ieder geval volle toeren.


avatar van Mr. Chiel

Mr. Chiel

  • 1391 berichten
  • 3860 stemmen

Mislukt portret. Je komt gewoon helemaal niks nieuws te weten over de beste man. Ook een Hans Klok verteld voor de 23e keer dat hij iedere week Ren je Rot keek. Het verhaal is ook helemaal niet chronlogisch verteld (RTL/TROS, alles loopt door elkaar). Het zijn steeds lossen hoofdstukken, waar nergens diep op in wordt gegaan. De fragmenten (Youtube?) zien er qua kwalitiet slecht tot heel slecht uit. Een mooie vormgeving in plaats van zwarte balken zou het minder erg maken. Net als die logo's die nog gewoon in beeld staan... Er zitten nog wat documentaire-scenes in, maar zelfs die voegen niks toe. Hans stapt in een auto en rijdt weg. Wat minuten later is Hans depressief, dan nogmaals dezelfde shots maar dan met een grijze kleurfilter over het beeld. SERIEUS!? Ook geeft hij een lezing in het heden en daar komt dan ook geen boeiend verhaal uit. Bedenk een situatie met zijn kinderen of vrouw of iets anders interesants. In een interview (podcast Content Wars) wordt de maker gevraagd wat voor nieuws je komt te weten als je de film kijken. Met zijn anwoord kwam hij er ook niet uit. NIKS. Niks nieuws kom je te weten. Zonde.