• 17.189 nieuwsartikelen
  • 182.058 films
  • 12.557 series
  • 34.727 seizoenen
  • 655.148 acteurs
  • 200.362 gebruikers
  • 9.458.895 stemmen
Avatar
 
banner banner

Solo Mio (2026)

Komedie / Romantiek | 96 minuten
3,01 48 stemmen

Genre: Komedie / Romantiek

Speelduur: 96 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Charles Francis Kinnane en Daniel Kinnane

Met onder meer: Kevin James, Jonathan Roumie en Kim Coates

IMDb beoordeling: 6,7 (12.366)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Prime Video Bekijk via Prime Video
  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Solo Mio

"All roads lead to (being left in) Rome."

Matt droomt al heel zijn leven van een pittoreske Italiaanse bruiloft. Dit valt echter in duigen wanneer zijn verloofde hem voor het altaar laat staan. Matt begint alleen aan zijn geplande huwelijksreis door Italië en dompelt zich onder in de levendige cultuur, het eten en de schoonheid van het land.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Social Media

Alle Media

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Marcske

Marcske

  • 74 berichten
  • 812 stemmen

Originele schattige feelgood film. Heerlijk ook dat Italiaanse temperament.


avatar van tukkerstein

tukkerstein

  • 2224 berichten
  • 3540 stemmen

Vermakelijke feelgoodfilm maar niet meer dan dat. Volkomen voorspelbaar en vrij clichematige personages. Rome wordt neergezet als een gezellig dorp. Volgende keer ook graag beelden van toeristenmenigten en voor de deur van het Termini-treinstation.


avatar van filmkul

filmkul

  • 2629 berichten
  • 2340 stemmen

Leuke feelgood film. Het verhaal is best aardig, maar wel voorspelbaar. De uitwerking is zeer geslaagd. De vaart zit er lekker in en de film kijkt prima weg. Voor een komedie is deze film minder plat dan voorgangers van James. Daarnaast is ook de toon wat serieuzer wat ten goede komt van James' acteerniveau want hij draagt de film prima. Ook de chemie met Grimaudo is uitstekend. Verder leuke bijrollen van Coates en Bocelli. Visueel is de film om te smullen met prachtige beelden van Rome, wat extra bijdraagt aan de romantiek. 3.5/4.0