• 16.427 nieuwsartikelen
  • 180.213 films
  • 12.397 series
  • 34.340 seizoenen
  • 651.689 acteurs
  • 199.718 gebruikers
  • 9.421.680 stemmen
Avatar
 
banner banner

Zivot k Sezrání (2024)

Animatie / Komedie | 80 minuten
4,00 1 stemmen

Genre: Animatie / Komedie

Speelduur: 80 minuten

Alternatieve titels: Living Large / La Vie, en Gros / Door Dik en Dun

Oorsprong: Tsjechië / Frankrijk / Slowakije

Geregisseerd door: Kristina Dufková

Met onder meer: Hugo Kovács, Tatiana Dyková en David Novotný

IMDb beoordeling: 6,6 (427)

Releasedatum: 29 oktober 2025

Plot Zivot k Sezrání

De twaalfjarige Ben is net in de puberteit en plotseling is zijn gewicht een probleem; voor hem en voor iedereen. De andere kinderen pesten hem, zijn gescheiden ouders weten niet wat ze moeten doen en zelfs de schoolverpleegster maakt zich zorgen om hem. Dus ondanks zijn liefde voor eten en zijn opkomende talent als chef-kok, besluit Ben drastische maatregelen te nemen. Hij begint te diëten. Misschien kan dat de dingen omkeren. En zelfs het hart winnen van Klara, het meisje van zijn dromen.

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van shugenja

shugenja

  • 680 berichten
  • 1649 stemmen

Ja deze is heel leuk. Helaas had ik de Engels gedubte versie. Toch erg aanstekelijke animatie. Claymation zo lijkt het maar geen stop motion lijkt me. Het is mooi en soepel geanimeerd.

Het gaat over een Dikkertje die gaat afvallen en zijn angsten moet overwinnen. Simpel verhaaltje maar het is pakkend genoeg want na 80 minuten is het narratief bevredigend afgerond. Dik in orde een film die voor kinderen en hun ouders prima te genieten is. Maar ja of er een Nederlandse versie is?