• 15.742 nieuwsartikelen
  • 177.914 films
  • 12.203 series
  • 33.971 seizoenen
  • 646.886 acteurs
  • 198.966 gebruikers
  • 9.370.166 stemmen
Avatar
 
banner banner

Juffrouw Pots (2025)

Familie | 80 minuten
2,89 14 stemmen

Genre: Familie

Speelduur: 80 minuten

Oorsprong: Nederland

Geregisseerd door: Martijn Smits

Met onder meer: Tygo Gernandt, Juliëtte van de Weerdt en Sem Van der Horst

IMDb beoordeling: 6,3 (63)

Releasedatum: 5 februari 2025

Plot Juffrouw Pots

Een nieuwe juf in de klas is altijd wennen, maar juffrouw Pots slaat alles. Kaya en Simon kunnen meteen al niet met het vreselijke mens overweg. En nog erger: ze vertrouwen de nieuwe lerares voor geen cent. Ze besluiten niet te rusten voor ze Pots hebben weg gekregen. Maar dan rekenen ze buiten de sluwheid en de nare plannen van de nieuwe juf. Wie gaat dit duel winnen?

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Jotil

Jotil (crew bioscoopreleases)

  • 2223 berichten
  • 426 stemmen

Vanaf 5 februari 2025 in de bioscoop (Independent Films)


avatar van judokid

judokid

  • 1 berichten
  • 0 stemmen

Had hogere verwachting. Meer humor. Een kind dat steeds scheetjes laat vind ik niet grappig.

Vond de kinderen soms wat lastig te verstaan en het algeheel niveau erg kinderachtig.

Geschikt tot 10 jaar, mijn kinderen kon het niet bekoren.


avatar van Sophie29

Sophie29

  • 1 berichten
  • 0 stemmen

Ontzettend leuke kinder/jeugdfilm met humor, spannende scènes en ontroerende momenten. Wij kenden het boek al en de film is minstens zo leuk!


avatar van Karst

Karst

  • 454 berichten
  • 1448 stemmen

Poeh, niet zo best. Voor volwassenen valt hier weinig te halen. Tygo red de boel nog enigszins. De kinderen vonden de film overigens wel vermakelijk, en daar is ie ook duidelijk voor bedoeld.


avatar van moviefreak#1

moviefreak#1

  • 14390 berichten
  • 25163 stemmen

Het moet wel echt heel erg van Tygo komen maar als je eenmaal gewend bent aan Juffrouw Gernandt is het allemaal best vermakelijk.


avatar van mcdaktari

mcdaktari

  • 7269 berichten
  • 0 stemmen

Dit is nou weer echt iets voor NL om Douwe Bob in een film mee te laten doen. Dat zou al reden genoeg zijn om deze film links te laten liggen.


avatar van mrklm

mrklm

  • 11374 berichten
  • 9897 stemmen

Na een ongelukkige val in de klas wordt de geliefde juffrouw Romy [Bibi Speek] vervangen door Juffrouw Pots [Tygo Gernandt]. Die is zo onvriendelijk en vaak ronduit gemeen dat Kaya [Juliëtte Van De Weerdt] en Simon [Pepijn Bouwens] zich beklagen bij schoolhoofd De Vries [Tim Haars]. Die houdt juffrouw Pots de hand boven het hoofd. Waarom? Kaya en Simon doen hun best het geheim achter Juffrouw Pots te ontdekken. Het acteerwerk van de kinderen (vooral Bouwens) laat regelmatig te wensen over, maar Gernandt is een giller in een rol waar hij zichtbaar van geniet. Anniek Pheifer en Huub Smit leveren fijn ondersteunend werk af als Kaya’s strenge moeder (een politieagent!) en de vader die erg doet denken aan een Nederlandse televisiepersoonlijkheid uit de jaren 80. Verfilming van het gelijknamige boek van Tosca Menten is prima voer voor de jeugd.