• 17.014 nieuwsartikelen
  • 181.500 films
  • 12.521 series
  • 34.652 seizoenen
  • 654.254 acteurs
  • 200.218 gebruikers
  • 9.450.111 stemmen
Avatar
 
banner banner

The Passenger (2026)

Thriller | 93 minuten
2,22 18 stemmen

Genre: Thriller

Speelduur: 93 minuten

Oorsprong: Canada / Verenigde Staten

Geregisseerd door: Vadim Perelman

Met onder meer: Djimon Hounsou, Kodi Smit-McPhee en David MacInnis

IMDb beoordeling: 4,4 (795)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot The Passenger

"No way out. No way back."

Hassan is een Somalisch-Amerikaanse vliegveldchauffeur in Minneapolis, die worstelt om de eindjes aan elkaar te knopen. Wanneer Lloyd, een gestrande twintiger op het vliegveld, Hassan betaalt om hem naar Chicago te brengen, lijkt dat het risico waard. Maar als het besef groeit dat zijn passagier niet is wat hij lijkt, merkt Hassan dat hij gevangen zit in een angstaanjagende rit waaraan hij niet kan ontsnappen, wetende dat als hij zichzelf redt, hij talloze anderen in gevaar kan brengen.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van filmkul

filmkul

  • 2611 berichten
  • 2329 stemmen

Slappe thriller. Het verhaal is eenvoudig en kent verder geen verrassingen. De uitwerking is behoorlijk saai. De opbouw duurt erg lang want de eerste 40 minuten gebeurt er erg weinig. Daarna begint het thriller gedeelte pas echt maar helaas stelt ook dat teleur. Er is nauwelijks spanning en daarnaast is het erg voorspelbaar. Er zitten een aantal kleine actiemomenten in, maar die stellen niet heel veel voor. De makers proberen nog wat drama toe te voegen maar ook dat komt niet van de grond. Hounsou zet wel een sterke rol neer, maar McPhee weet niet te overtuigen. 1.5/2.0