• 15.742 nieuwsartikelen
  • 177.914 films
  • 12.203 series
  • 33.971 seizoenen
  • 646.886 acteurs
  • 198.966 gebruikers
  • 9.370.166 stemmen
Avatar
 
banner banner

Talju (2024)

Actie / Avontuur | 94 minuten
3,00 7 stemmen

Genre: Actie / Avontuur

Speelduur: 94 minuten

Alternatieve titels: Escape / 탈주

Oorsprong: Zuid-Korea

Geregisseerd door: Lee Jong-pil

Met onder meer: Lee Jehoon, Koo Kyo-hwan en Xa-Bin Hong

IMDb beoordeling: 6,4 (2.653)

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Talju

De Noord-Koreaanse sergeant Lim Kyu-nam staat op het punt zijn vereiste tien jaar militaire dienst te voltooien en geëerd te worden als een held. Hij droomt er echter van om een nieuw leven te beginnen in Zuid-Korea. Om zijn droom te verwezenlijken, moet hij zijn thuisland ontvluchten en de Koreaanse gedemilitariseerde zone oversteken. Tijdens zijn vlucht wordt Kyu-nam op de hielen gezeten door Lee Hyun-sang, een officier van de staatsveiligheidsdienst. Hij doet er alles aan om de deserteur te vangen.

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Iron Maiden

Iron Maiden

  • 2649 berichten
  • 7061 stemmen

Laat je niet misleiden door de generieke titel, want Escape is een ontzettend toffe actiefilm geworden met strak camerawerk en een moordend tempo. Dit laat zich het best omschrijven als Apocalypto in het hedendaagse Noord-Korea, een geweldige setting en een film die zich met gemak kan meten met het beste van Amerikaanse bodem.