• 15.799 nieuwsartikelen
  • 178.278 films
  • 12.224 series
  • 34.003 seizoenen
  • 647.419 acteurs
  • 199.082 gebruikers
  • 9.376.444 stemmen
Avatar
 
banner banner

Trim Season (2023)

Horror / Thriller | 100 minuten
2,17 9 stemmen

Genre: Horror / Thriller

Speelduur: 100 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Ariel Vida

Met onder meer: Bethlehem Million, Alex Essoe en Ally Ioannides

IMDb beoordeling: 4,5 (728)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Trim Season

Een groep twintigers uit Los Angeles reist naar een afgelegen boerderij. De vrienden hopen er snel geld te verdienen door marihuana te stelen. De plaats blijkt afgesneden te zijn van de wereld en verbergt een gruwelijk geheim. Wat aanvankelijk een eenvoudige klus leek, wordt een race tegen de klok om te overleven.

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van joolstein

joolstein

  • 10841 berichten
  • 8931 stemmen

'Stoner-horror'-film vol meiden...

In vele horrorfilms wordt cannabis of drugs in het algemeen gebruikt. Waarschijnlijk is dit omdat je voor drugsgebruik in een film een R-rating krijg. Wat misschien nog wel een voortvloeisel is van de conservatieve Hays Code en de opkomst van tegendraadse exploitatiefilms in de jaren dertig. Deze film van Ariel Vida is dus zeker niet de eerste 'stoner-horror'-film! (Wie ken films als de negendelige Evil Bong-serie, of Hansel & Gretel Get Baked nu niet?) Echter deze film was wel wat betere serieuzere poging dan al die humoristische THC-filmpjes.

Geldproblemen motiveren Emma (Bethlehem Million, Sick) en haar beste vriendin Julia (Alex Essoe, Starry Eyes, The Pope's Exorcist) om een baan te accepteren als toppenknipper (Trimmer) op een afgelegen cannabisboerderij in de Emerald Triangle in Noord-Californië, die wordt gerund door de excentrieke matriarch Mona (Jane Badler, V tv-serie) Het klinkt te mooi om veilig en waar te zijn!

Terwijl ze naar de boerderij reizen, maken ze (en wij) kennis met drie andere trimmers, Harriet (Ally Ioannides), Lex (Juliette Kenn De Balinthazy) en Dusty (Bex Taylor-Klaus) Deze vrouwelijke cast zette uitstekende prestatie neer. Enigszins frustrerend is Mona degene die ik een stuk minder vond presteren. Helaas wordt wat het voor de horrorkijker interessant maakt en verwacht te zien bewaard tot de laatste 20 minuten. Na de veelbelovende bloederige opening met twee vrouwen in een trimhuis, duurt het een uur en een kwartier vol wietpraat voordat we terug zijn in Horrorland.

Ik waardeerde absoluut sommige ideeën, ook met de sfeer en bloed(aan het einde) zat het goed. Visueel was het ook best indrukwekkend te noemen voor een regiedebuut, en het is duidelijk dat regisseur Ariel Vida meer creatieve visie had dan meeste films over cannabis. Ja de film was zeer zeker goed te noemen maar voor mij was er helaas net iets te veel geklets en vond ik de eind en beginscenes repetitief waardoor ik niet, dat halve puntje meer geef!