• 15.747 nieuwsartikelen
  • 178.061 films
  • 12.207 series
  • 33.978 seizoenen
  • 647.065 acteurs
  • 199.002 gebruikers
  • 9.371.784 stemmen
Avatar
 
banner banner

Le Diamant (1970)

Animatie | 7 minuten
3,10 10 stemmen

Genre: Animatie

Speelduur: 7 minuten

Alternatieve titel: The Diamant

Oorsprong: Frankrijk

Geregisseerd door: Paul Grimault

IMDb beoordeling: 6,4 (158)

Gesproken taal: Frans

  • On Demand:

  • Netflix Bekijk via Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Le Diamant

Een kleine primitieve stam leeft in een woestijnoase bezaaid met kostbare stenen. Hun rust wordt verstoord wanneer een reiziger binnenvalt en een paar paraplu's probeert te ruilen tegen de diamant op hun totempaal.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Donkerwoud

Donkerwoud

  • 8661 berichten
  • 3940 stemmen

De postkoloniale kritiek ligt er wel een beetje dik op. In deze surrealistische wereld vliegt een vampierachtige alien tussen verschillende planeten om grondstoffen te roven en inboorlingen uit te buiten. Af en toe moet hij z'n ruimteschip bijtanken met mensenbloed. Ironisch genoeg denk ik dat 'Le Diamant' (1970) de hedendaagse toets der kritiek niet doorstaat met het beeld van Zwarte inboorlingen als nobele wilden. Beetje traag ook en weinig écht goede grappen.