• 15.769 nieuwsartikelen
  • 178.104 films
  • 12.215 series
  • 33.986 seizoenen
  • 647.155 acteurs
  • 199.028 gebruikers
  • 9.373.180 stemmen
Avatar
 
banner banner

The Barn Part II (2022)

Horror | 94 minuten
2,69 8 stemmen

Genre: Horror

Speelduur: 94 minuten

Alternatieve titel: Zombie Railroad

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Justin M. Seaman

Met onder meer: Lexi Dripps, Sable Griedel en Doug Bradley

IMDb beoordeling: 5,3 (631)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot The Barn Part II

"This Halloween no one can stop the harvest..."

Drie jaar na het verschrikkelijke bloedbad volgt Michelle, de enige overlevende, een opleiding. Ze vraagt zich echter af wat er precies gebeurd is in de beruchte schuur en denkt dat het om een rituele aanval gaat. Sinds dit jaar mag Halloween weer gevierd worden in Michelles geboortestad. De meisjes van de lokale studentenvereniging geven Michelle en haar vriendin Heather de leiding over het spookhuis. Enkele duistere figuren uit Michelles verleden besluiten langs te komen.

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van joolstein

joolstein

  • 10831 berichten
  • 8918 stemmen

Ouderwetse vintage van de bovenste plank! Hoewel The Barn (2016) een zeer leuke kleinschalige Halloween-film was, doet deze het in alle opzichten beter dan de eerste film. Er is dubbel zoveel bloed, dubbel zoveel lichamen, dubbel zoveel ontblote borsten en zelfs van de monsters zijn er meer maar belangrijkste van allemaal het zag ook beter uit!

De film speelt zich enkele jaren na de eerste film af. De verdwijning van verschillende tieners, is slechts een stadslegende geworden en dus werd het Halloweenverbod in Helen's Valley onlangs teruggedraaid. De enige overlevende Michelle (Lexi Dripps) en haar studentenvereniging Gamma Tau Psi organiseren voor hun jaarlijkse inzamelingsactie in een niet meer gebruikte schuur een Halloween-spookhuisfeest ter ere van de nog steeds vermiste Sam en Josh te eren.

Euh…een schuur, ging er daar de vorige keer niet iets goed mis? Tja, niet verwonderlijk dat The Boogeyman, Hollow Jack en de Candy Corn Scarecrow met upgrades rap terug zijn. En ditmaal nemen ze ook sidekicks Swine en het vogelwezen Screecher mee! Over bloed gesproken, je krijgt het zowel praktisch als overvloedig. In de film zitten beesten, (mannen in pak) bloed en borsten want dit is tenslotte een horrorfilm die de jaren 80 zoveel mogelijk wil nabootsen!

Vandaar ook de verschillende cameo's van horrorbekende; Linnea Quigley (Night of the Demons) eert terug als mevrouw Barnhart, maar je ziet ook Doug Bradley (ja die van Hellraiser) een gastrol spelen. Peetvader van Troma Entertainment, Lloyd Kaufman is te zien John Bloom aka Joe Bob Briggs (niet zo bekend in Europa) duikt op als zichzelf enz.

Het was een Kickstarter project dus vermoedelijk waren de stadbewoners aka zombies fans die geld hadden gedoneerd! Enfin de algehele film was erg vermakelijk maar door zijn budget misschien verre van perfect. Uitstekend retro-horror entertainment! Ik heb absoluut genoten van het kijken naar deze film.


avatar van Vascago

Vascago

  • 4798 berichten
  • 3592 stemmen

Absoluut geweldig!