• 15.747 nieuwsartikelen
  • 178.080 films
  • 12.212 series
  • 33.983 seizoenen
  • 647.093 acteurs
  • 199.014 gebruikers
  • 9.372.354 stemmen
Avatar
 
banner banner

Our Father (2021)

Drama / Komedie | 96 minuten
2,17 3 stemmen

Genre: Drama / Komedie

Speelduur: 96 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Bradley Grant Smith

Met onder meer: Baize Buzan, Allison Torem en Tim Hopper

IMDb beoordeling: 5,4 (174)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Our Father

De van elkaar vervreemde zussen Beta en Zelda verliezen hun vader aan zelfdoding. Ze ontdekken dat hij een broer heeft die jarenlang onder de radar is gebleven. Om enigszins een band tussen hen te creëren, sporen ze samen deze Jerry op. Met hun zoektocht hopen ze ook zichzelf beter te leren kennen.

logo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Collins

Collins

  • 7294 berichten
  • 4311 stemmen

Het regiedebuut van Bradley Grant Smith die ook het schrijfwerk voor zijn rekening nam, is een tragikomedie en volgt de belevenissen van de twee zussen Beta en Zelda die met een gedeeld verleden in een gebroken gezin een zoektocht naar de onbekende broer van hun pas overleden vader ondernemen. Tijdens hun queeste herontdekken ze overeenkomsten in hun persoonlijkheid maar herkennen ze ook vooral weer de tegenstellingen die ervoor gezorgd hebben dat ze elkaar al tijden niet meer hebben gezien en gesproken.

Het lukt Bradley Grant Smith maar ten dele om een scherpzinnig portret van de beide zusters te creëren. Hij laat het perspectief te veel rusten bij Beta en geeft daarom te weinig ruimte aan de gevoelens en motiveringen van Zelda. Wat mij betreft had Beta in die rol diepgaander gefileerd mogen worden dan nu het geval is. Bij haar spelen onder de oppervlakte intrigerende dingetjes. Dingetjes die haar in de tegenwoordige tijd bezig houden en dingetjes die haar in het verleden gevormd hebben. Die dingetjes worden slechts oppervlakkig aangestipt, terwijl ze een diepgaand onderzoek meer dan waard zijn. Zus Zelda komt in deze oppervlakkige opzet beter uit de verf. Zij is de rusteloze zus. De emotioneel uitgelaten zus. De non-conventionele zus. De expressieve Zelda past beter bij de ondiepe teneur van de film.

Our Father verzuimt om de kijker binding te geven met beide zussen. De gezichtspunten van Beta zijn weliswaar niet vervelend, maar haar interpretaties en reacties op situaties die zich onderweg voordoen, zijn gewoon wat vlakjes. Smith schept in zijn film met de hulp van Zelda gelukkig voldoende humoristische en emotioneel geladen momenten die de aandacht vasthouden. Bovendien worden de karakters Beta en Zelda aangenaam vertolkt door respectievelijk Baize Buzan en Alison Torem.

Our Father is best een aardige film. Jammer genoeg ontbreekt het de film aan scherpte en psychologische diepte. De verhaallijn is in de basis intrigerend, de humor is ok en de beide hoofdrolspeelsters doen het gewoon goed.