• 15.764 nieuwsartikelen
  • 178.104 films
  • 12.215 series
  • 33.986 seizoenen
  • 647.155 acteurs
  • 199.025 gebruikers
  • 9.373.128 stemmen
Avatar
 
banner banner

The Bell Boy (1918)

Komedie | 33 minuten / 25 minuten (dvd-versie)
3,20 15 stemmen

Genre: Komedie

Speelduur: 33 minuten / 25 minuten (dvd-versie)

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Roscoe 'Fatty' Arbuckle

Met onder meer: Roscoe 'Fatty' Arbuckle, Buster Keaton en Al St. John

IMDb beoordeling: 6,6 (1.621)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot The Bell Boy

"Watch them make Things Fly in the Sleepy Village of Ouchgosh."

In de lobby van het Elk's Head hotel zijn de piccolo's elkaar en de gasten tot last. De lift wordt aangedreven door een eigenwijs paard. Een nepoverval verandert in een echte en er volgt een achtervolging in een op hol geslagen tram.

logo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van starbright boy

starbright boy (moderator films)

  • 22407 berichten
  • 5072 stemmen

Echt wel met afstand de leukste Fatty-Buster film tot nu toe. Waar in de vorige film Out West (nog net op MM) en in de film hierna Moonshine (ook niet en bovendien zijn daar nog slechts fragmenten van, de rest is verloren gegaan) het westerngenre en het misdaadgenre in 1918 al bekend genoeg blijken om er grappen over te maken is het hier gewoon weer een decor en geen genre. Maar de film is vooral leuker omdat hij meer samenhang heeft een daardoor een variant op een eerdere grap mogelijk is de werking van de lift met name. Een film met een paardentram ook, die reden toen dit gemaakt werd nog rond. Nog een leuk klein grapje is dat de bank naast het hotel "The Last American Bank"heet als variant op "The First American Bank"die nu en toen echt bestaan/bestond. Ook het deel waarin Fatty Kapper is is echt leuk. Buster komt langzaam meer naar de voorgrond maar Fatty is nog altijd de ster.