• 15.747 nieuwsartikelen
  • 178.031 films
  • 12.206 series
  • 33.975 seizoenen
  • 647.062 acteurs
  • 198.998 gebruikers
  • 9.371.622 stemmen
Avatar
 
banner banner

Suede: The Insatiable Ones (2018)

Documentaire / Muziek | 113 minuten
3,75 12 stemmen

Genre: Documentaire / Muziek

Speelduur: 113 minuten

Oorsprong: Verenigd Koninkrijk

Geregisseerd door: Mike Christie

Met onder meer: Brett Anderson, Bernard Butler en Neil Codling

IMDb beoordeling: 7,8 (167)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Suede: The Insatiable Ones

"There is a red button of self-destruction and everyone is going “that looks nice”"

Nog voor de Britse muziekwereld in de jaren 90 Suede leerde kennen, was de groep al iconisch voor velen. Ze hadden nog geen single verkocht, maar toen stond al vast dat ze de Britse popmuziek zouden gaan domineren. In deze documentaire komt het intense bestaan van de groep in beeld, met ups en downs, groot internationaal succes en alcohol- en druggebruik.

logo tmdbFilm still

Externe links

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Roger Thornhill

Roger Thornhill

  • 6011 berichten
  • 2445 stemmen

Een pijnlijk eerlijk portret van deze band : het moeizame begin, de hoogtepunten van de eerste twee albums, het vertrek van Bernard Butler, de triomfantelijke terugkeer met Coming up (vijf Engelse top-10-singles), de daaropvolgende belachelijk lange tournee, Andersons afdaling in de hel van de verslaving en zijn bijbehorende veronachtzaming van de band, het uiteenvallen, het eenmalige concert dat leidde tot de reünie (met een weer cleane Anderson), en de succesvolle carrière die de groep nu weer heeft. Andersons publieke schuldbekentenis is bijna te pijnlijk om naar te kijken, en tussen alles door blijkt Mat Osman de stem van de redelijkheid en de helderheid te zijn. Zeer indrukwekkend, zeker voor wie getuige was van de dagen van 1993 en 1994 toen de band eerst met het titelloze debuutalbum en daarna het majestueuze Dog man star "on top of the world" zat.