• 15.793 nieuwsartikelen
  • 178.170 films
  • 12.220 series
  • 33.993 seizoenen
  • 647.240 acteurs
  • 199.055 gebruikers
  • 9.374.123 stemmen
Avatar
 
banner banner

De Vlucht van Ronnie (2020)

Documentaire | 55 minuten
2,32 14 stemmen

Genre: Documentaire

Speelduur: 55 minuten

Oorsprong: Nederland

Geregisseerd door: Sacha Vermeulen

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot De Vlucht van Ronnie

Documentaire over de Nederlandse rapper Ronnie Flex tijdens het voor hem bewogen jaar 2019. Hij won afgelopen jaar de Popprijs, had miljoenen streams en speelde op alle grote festivals. Tegelijkertijd worstelde hij met het vaderschap, de druk om een nieuw album te maken, depressies en een drank- en drugsprobleem.

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Riccardo

Riccardo

  • 1 berichten
  • 1 stemmen

Best Sacha,

Met een hoge verwachting gisteren naar de documentaire geweest van Ronell, maar wat was dit weer een teleurstelling zeg. Iemand die je ander half jaar volgt, zo heftig slecht neer te zetten. Er gebeuren zulke mooie dingen in het leven van deze jongen en dat zie ik gewoon niet terug in deze documentaire. Weer de hele tijd de struggle met blowen, had je nou niet wat anders kunnen verzinnen. Zo erg zelfs dat Ronell zelf niet eens naar deze primaire wilde komen. Wees er maar trots op.

Sorry, maar ik ben er erg verdrietig van en ga er ook alles aan doen om er voor te zorgen dat er niet nog zo'n shit vervolg komt. Zoek maar een ander slachtoffer voor je zwartgallige producties.