• 150.464 films
  • 8.468 series
  • 25.751 seizoenen
  • 566.061 acteurs
  • 325.831 gebruikers
  • 8.556.693 stemmen
Avatar
 
banner banner

Volledige cast van Palm Springs

Hier vind je een overzicht van de cast van de film Palm Springs uit het jaar 2020, met onder andere alle acteurs, actrices en de regisseur. Wanneer je klikt op de naam van een acteur, actrice of regisseur uit de film Palm Springs-cast kun je meer films en/of series van hem of haar bekijken. Klik hier voor meer informatie over de film.

Wij hebben een overzicht gemaakt dat onder meer bestaat uit acteurs, regisseurs, het productie-team, het camera-team, schrijvers en overige crewleden.

Regisseurs

Max Barbakow

Max Barbakow

Regisseur
Laura Jean Bransky

Laura Jean Bransky

Script Supervisor
Julia Tasker

Julia Tasker

Script Supervisor
Jay Schwartz

Jay Schwartz

First Assistant Regisseur
Kim Barnard

Kim Barnard

Second Assistant Regisseur

Schrijvers

Andy Siara

Andy Siara

Scenario
Max Barbakow

Max Barbakow

Story

Acteurs & actrices

Andy Samberg

Andy Samberg

Nyles
Cristin Milioti

Cristin Milioti

Sarah
J.K. Simmons

J.K. Simmons

Roy
Peter Gallagher

Peter Gallagher

Howard
Meredith Hagner

Meredith Hagner

Misty
Camila Mendes

Camila Mendes

Tala
Tyler Hoechlin

Tyler Hoechlin

Abe
Chris Pang

Chris Pang

Trevor
Jacqueline Obradors

Jacqueline Obradors

Pia
June Squibb

June Squibb

Nana Schlieffen
Tongayi Chirisa

Tongayi Chirisa

Jerry
Dale Dickey

Dale Dickey

Darla
Conner O'Malley

Conner O'Malley

Randy
Jena Friedman

Jena Friedman

Daisy the Bartender
Brian Duffy

Brian Duffy

Spuds
Martin Kildare

Martin Kildare

Ted the Bartender
Lilli Birdsell

Lilli Birdsell

Jamie
Ryan Sturtz

Ryan Sturtz

Cop
Clifford V. Johnson

Clifford V. Johnson

Professor
Calki Garcia

Calki Garcia

DJ Nice Height
Michelle Johnston

Michelle Johnston

Nosy Neighbor
Isla Sellers

Isla Sellers

Roy's Daughter
Matt Smith

Matt Smith

Out of Town Dad
Rebecca Smith

Rebecca Smith

Out of Town Mom
Jake Smith

Jake Smith

Out of Town Older Son
Noah Smith

Noah Smith

Out of Town Younger Son
Rocky Bonifield

Rocky Bonifield

Wedding Guest (uncredited)
Erin Flannery

Erin Flannery

Wedding Guest (uncredited)
David Hutchison

David Hutchison

Biker (uncredited)
Mark Kubr

Mark Kubr

Biker (uncredited)
David Philip Reed

David Philip Reed

Truck Driver (uncredited)

Artistieke vormgeving

Tim Ford

Tim Ford

Art Direction
Kevin Beebe

Kevin Beebe

Assistant Property Master
Jonas Madden-Connor

Jonas Madden-Connor

Graphic Designer
Mike Fisher

Mike Fisher

Graphic Designer
Alex Nawrocki

Alex Nawrocki

Leadman
Jason Kisvarday

Jason Kisvarday

Production Design
Marcy Silver

Marcy Silver

Property Master
Kelsi Ephraim

Kelsi Ephraim

Set Decoration
Erin Thiele

Erin Thiele

Set Decoration Buyer
Kristin Elshout

Kristin Elshout

Set Decoration Buyer
Katie Mamie

Katie Mamie

Set Decoration Buyer
Brandi Benkert

Brandi Benkert

Set Designer
Ryan Salisbury

Ryan Salisbury

Set Dresser
Max Duck

Max Duck

Set Dresser
Fernando Acosta

Fernando Acosta

Set Dresser
Taylor Bentley

Taylor Bentley

Set Dresser
Grant Cdebaca

Grant Cdebaca

Set Dresser
Gabriel DeMonte-Finn

Gabriel DeMonte-Finn

Set Dresser
Ellen Nielsen

Ellen Nielsen

Set Dresser
Ellie O'Neill

Ellie O'Neill

Set Dresser
Kieran Roberts

Kieran Roberts

Set Dresser
Mario Gonzalez

Mario Gonzalez

Set Dresser

Camera

Craig Fikse

Craig Fikse

"B" Camera Operator
Chad Persons

Chad Persons

"B" Camera Operator
Cory Hart

Cory Hart

Aerial Director of Photography
Pete Escobar

Pete Escobar

Best Boy Grip
Michael Romano

Michael Romano

Digital Imaging Technician
Quyen Tran

Quyen Tran

Director of Photography
Edward C. Peters

Edward C. Peters

Dolly Grip
Alexandra Cason

Alexandra Cason

First Assistant "A" Camera
Brian Wells

Brian Wells

First Assistant "A" Camera
Matthew Berner

Matthew Berner

First Assistant "B" Camera
Shane Carlson

Shane Carlson

First Assistant "B" Camera
Patrick H. McGinness

Patrick H. McGinness

Key Grip
Renni Pollock

Renni Pollock

Second Assistant "A" Camera
Megan Drayton

Megan Drayton

Second Assistant "A" Camera
Alicia Pharris

Alicia Pharris

Second Assistant "B" Camera
Chris De La Riva

Chris De La Riva

Second Assistant "B" Camera
Chris Willard

Chris Willard

Still Photographer
Robert Settlemire

Robert Settlemire

Underwater Director of Photography

Kostuum & make-up

Colin Wilkes

Colin Wilkes

Costume Design
Safowa Bright-Asare

Safowa Bright-Asare

Costume Supervisor
Sandra Waesche

Sandra Waesche

Costumer
Rachael Hranka

Rachael Hranka

Costumer
Dana Carr

Dana Carr

Costumer
Catherine Charpentier

Catherine Charpentier

Costumer
Margo Rombough

Margo Rombough

Costumer
Kirsti Schroder

Kirsti Schroder

Costumer
Kimberley Spiteri

Kimberley Spiteri

Hair Department Head
Peter Kukla

Peter Kukla

Hairstylist
Patricia Vecchio

Patricia Vecchio

Hairstylist
Teresa Aguilera

Teresa Aguilera

Makeup Artist
Chelsea Orduno

Chelsea Orduno

Makeup Artist
Galaxy San Juan

Galaxy San Juan

Makeup Department Head
Anne Kemmeter

Anne Kemmeter

Set Costumer
Bridget Chapman

Bridget Chapman

Set Costumer
Robyn Simms

Robyn Simms

Tailor
Tesa Diaz

Tesa Diaz

Tailor

Crew

Sarah Schueler

Sarah Schueler

Picture Car Coordinator
Rene Diamante

Rene Diamante

Special Effects Technician
Anthony Ceglia

Anthony Ceglia

Special Effects Technician
Karrel Graves

Karrel Graves

Special Effects Technician
T.J. White

T.J. White

Stunt Coordinator
Mark Kubr

Mark Kubr

Stunts
Ray Siegle

Ray Siegle

Stunts
David Hutchison

David Hutchison

Stunts
Tim James

Tim James

Stunts
Rene Mousseux

Rene Mousseux

Stunts
Susan Purkhiser

Susan Purkhiser

Stunts
Chris Carnel

Chris Carnel

Stunts
Henry Kingi Jr.

Henry Kingi Jr.

Stunts
James Zahnd

James Zahnd

Stunts
Terry James

Terry James

Stunts
Seth Duhame

Seth Duhame

Stunts
Miluette Nalin

Miluette Nalin

Stunts
Chad Bennett

Chad Bennett

Stunts
Ilyana Eberhardt

Ilyana Eberhardt

Stunts
Ken Fournier

Ken Fournier

Stunts
Jason Tubbs

Jason Tubbs

Stunts
Corey Askins

Corey Askins

Transportation Captain
Willie Berumen

Willie Berumen

Transportation Captain
Chris Wienckowski

Chris Wienckowski

Transportation Captain
Mark Webb

Mark Webb

Transportation Coordinator

Filmbewerking

Bill Lynch

Bill Lynch

Assistant Editor
Brad McLaughlin

Brad McLaughlin

Associate Editor
Andrew Dickler

Andrew Dickler

Editor
Matthew Friedman

Matthew Friedman

Editor

Verlichtingstechnieken

Stephan Dalyai

Stephan Dalyai

Chief Lighting Technician

Productie

Kevan Tucker

Kevan Tucker

Assistant Location Manager
Lisa Wax

Lisa Wax

Assistant Location Manager
C.J. Barbato

C.J. Barbato

Associate Producent
Allison Jones

Allison Jones

Casting
Emily Buntyn

Emily Buntyn

Casting Assistant
Ben Harris

Ben Harris

Casting Associate
Joseph Suarez

Joseph Suarez

Consulting Producent
Gabriela Revilla Lugo

Gabriela Revilla Lugo

Executive Producer
Alex Dong

Alex Dong

Executive Producer
Vanessa Portillo

Vanessa Portillo

Extras Casting
S. Dylan Kirkland

S. Dylan Kirkland

Location Manager
Andy Samberg

Andy Samberg

Producent
Jorma Taccone

Jorma Taccone

Producent
Akiva Schaffer

Akiva Schaffer

Producent
Dylan Sellers

Dylan Sellers

Producent
Becky Sloviter

Becky Sloviter

Producent
Chris Parker

Chris Parker

Producent
Peggy Yen

Peggy Yen

Production Accountant
Jessica Olthof

Jessica Olthof

Production Coordinator
Justin Olthof

Justin Olthof

Production Secretary
Carlos Lugo

Carlos Lugo

Unit Production Manager

Geluid

Jay Golden

Jay Golden

Boom Operator
Dylan Acio

Dylan Acio

Boom Operator
Tim Tuchrello

Tim Tuchrello

First Assistant Sound Editor
Scenery Samundra

Scenery Samundra

Music Coordinator
Cory Milano

Cory Milano

Music Editor
Louie Schultz

Louie Schultz

Music Editor
Robin Urdang

Robin Urdang

Music Supervisor
Matthew Compton

Matthew Compton

Original Music Composer
Armando Macias

Armando Macias

Production Sound Mixer
Paul Pirola

Paul Pirola

Sound Designer
Brendan Hill

Brendan Hill

Sound Effects Editor
Tom Scott-Toft

Tom Scott-Toft

Sound Effects Editor
Patrick Cyccone Jr.

Patrick Cyccone Jr.

Sound Re-Recording Mixer
Robert Chen

Robert Chen

Sound Re-Recording Mixer
Jon Wakeham

Jon Wakeham

Supervising Sound Editor

Speciale effecten

Joshua Little

Joshua Little

CG Artist
John Brubaker

John Brubaker

Compositing Supervisor
Tomohiko Fukuda

Tomohiko Fukuda

Digital Compositor
Brian Fortune

Brian Fortune

Digital Compositor
Ndosi Anyabwile

Ndosi Anyabwile

Digital Compositor
Jack Van Nuis

Jack Van Nuis

Digital Compositor
Nicholas Daniels

Nicholas Daniels

Digital Compositor
Jasper M. Baltzersen

Jasper M. Baltzersen

Digital Compositor
Joshua Bailor

Joshua Bailor

Digital Compositor
Daniel Dupre

Daniel Dupre

Matte Painter
Tom Ceglia

Tom Ceglia

Special Effects Supervisor
Andrew Kalicki

Andrew Kalicki

Visual Effects Coordinator
Adam Pere

Adam Pere

Visual Effects Producent
Tim LeDoux

Tim LeDoux

Visual Effects Supervisor
Sam Winkler

Sam Winkler

Visual Effects Supervisor