• 16.801 nieuwsartikelen
  • 181.068 films
  • 12.481 series
  • 34.574 seizoenen
  • 652.666 acteurs
  • 200.075 gebruikers
  • 9.440.452 stemmen
Avatar
 
banner banner

Maciste alla Corte dello Zar (1964)

Actie / Avontuur | 91 minuten
2,25 2 stemmen

Genre: Actie / Avontuur

Speelduur: 91 minuten

Alternatieve titels: Giant of the Lost Tomb / Atlas against the Czar / Maciste against the Czar / Samson vs. the Giant King

Oorsprong: Italië

Geregisseerd door: Tanio Boccia

Met onder meer: Kirk Morris, Massimo Serato en Ombretta Colli

IMDb beoordeling: 4,5 (79)

Gesproken taal: Frans en Italiaans

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Maciste alla Corte dello Zar

Tsaar Nicolaas zendt een groep specialisten op een bijzondere missie. Ze moeten een verborgen schat zien te vinden. De tsaar speelt echter dubbelspel. Tegelijkertijd geeft hij een groep huurlingen de opdracht om de eerste groep om het leven te brengen, zodra de schatzoekers terugkeren naar huis.

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van joolstein

joolstein

  • 11124 berichten
  • 9163 stemmen

Italiaanse film uit de "peplum"-rage van de jaren vijftig en zestig. Dit was de vijfde van zes optredens van Kirk Morris (echte naam: Adriano Bellini) als de spierbundel Maciste. Het start met Maciste, die door mannen tijdens een schattenjacht voor een wrede tsaar in Rusland uit een soort schijndood wordt gewekt. Daarmee is het een peplumfilms die probeert om een hellenistische hoofdpersoon naar een later tijdperk te verplaatsen. Hier zijn er dus gemene bolsjewistische Kozakken. Echter werd het niet veel meer dan een typische middelmatige routineuze zwaard-en-sandaalfilm die in een andere tijd werd geplaatst. Er werden (volgens IDMB) muzikale fragmenten hergebruikt die voor het eerst te horen waren in Mario Bava's La Frusta e il Corpo aka The Whip and the Body (1963) Tja het was een net voldoende redelijke en acceptabele B-film