• 15.814 nieuwsartikelen
  • 178.366 films
  • 12.228 series
  • 34.008 seizoenen
  • 647.593 acteurs
  • 199.101 gebruikers
  • 9.377.673 stemmen
Avatar
 
banner banner

Kikaida Reboot (2014)

Actie / Sciencefiction | 110 minuten
2,50 1 stemmen

Genre: Actie / Sciencefiction

Speelduur: 110 minuten

Alternatieve titels: Kikaider: The Ultimate Human Robot / キカイダー Reboot

Oorsprong: Japan

Geregisseerd door: Ten Shimoyama

Met onder meer: Jingi Irie en Aimi Satsukawa

IMDb beoordeling: 5,5 (173)

Gesproken taal: Japans

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Kikaida Reboot

"Good or bad? Even if this "machine (heart)" breaks, I will protect you."

In de nabije toekomst wordt geëxperimenteerd met het bouwen van androids. Twee afzonderlijke projecten worden opgestart, waarvan het Kikaider-project er eentje is. Kikaider krijgt een Conscience Circuit ingebouwd, hierdoor moet hij meer op een echt mens lijken. Mari, Kikaiders tegenstander, krijgt een eerder militaire insteek. De overheid kiest Mari als winnaar, maar Kikaider ziet het gevaar en probeert orde op zaken te stellen.

logo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Jiro / Kikaider

Dr. Nobuhiko Komyoji

Mitsuko Komyoji

Masaru Komyoji

Gilbert Kamisaki / Hakaider

Kyujiro Maeno

Shinnosuke Tanabe

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Onderhond

Onderhond

  • 87597 berichten
  • 12852 stemmen

Njah.

Ik heb nooit wat van Kikaider gezien, wat natuurlijk niet helpt bij een film als deze. Het was vroeger een reeks voor jongere kijkers, deze reboot spreekt nog steeds diezelfde jongetjes van toen aan, maar die zijn uiteraard wel volwassen geworden.

Typisch gevalletje te kinderachtig voor volwassenen, te volwassen voor kinderen dus. Binnen dat gegeven weet Shimoyama er echter toch een best vermakelijke film van te maken, al blijft het toch steeds wat schuren en blijf je je afvragen of Shimoyama niet een duidelijkere keuze had kunnen maken.

Vooral het acteerwerk is echt wel te goedkoop. Geen al te bekende gezichten, en met reden, want erg veel brengen ze er niet van terecht. CG is ook redelijk goedkoop hier en daar, zelfs rekening houdend met het feit dat de look wel wat retro-cheap hoort te zijn.

Maar Shimoyama heeft genoeg genre ervaring om toch nog wat van de film te maken. Die eindscene is bijvoorbeeld wel best wild voor iets wat toch vooral voor jongere kijkers is. Het scifi/actie deel van de film is dan ook best genietbaar, al maakt dat het verder nog steeds geen goeie film natuurlijk.

Wel aardig om een keertje gezien te hebben, maar verwacht je wel aan iets cheesy.

2.5*