• 15.798 nieuwsartikelen
  • 178.227 films
  • 12.223 series
  • 34.000 seizoenen
  • 647.385 acteurs
  • 199.067 gebruikers
  • 9.375.219 stemmen
Avatar
 
banner banner

Passion (2014)

Drama | 94 minuten
3,50 1 stemmen

Genre: Drama

Speelduur: 94 minuten

Alternatieve titel: Đam Mê

Oorsprong: Vietnam

Geregisseerd door: Phi Tiên Son

Met onder meer: Pham Trung Dũng, Truong Tri Trúc Diêm, Hô Thi Kim Khánh

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Passion

De schatrijke rubberplantagehouder Tu Duoc heeft maar één echte passie: het vangen en verzorgen van tijgers. Ook zijn dochter Nhá Lám heeft maar één hartstocht: fotomodel worden en tijdens modeshows paraderen op de catwalk. Haar vader wil daar niets van weten en wanneer zij regelmatig wegloopt om haar zin door te drijven, plaatst hij zijn dochter onder huisarrest. Om haar op andere gedachten te brengen haalt Tu het voormalige model Kim Kim naar de plantage. Zij is het idool van Nhá Lám, maar zij heeft aan de lijve ondervonden waartoe de na-ijver en eerzucht in de modellenwereld kan leide

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van BBarbie

BBarbie

  • 12893 berichten
  • 7675 stemmen

Een temperamentvol drama over ambities. Het verhaal spitst zich toe op de botsingen tussen vader en dochter, maar er is nog een derde persoon in het spel: de zoon. Die hoopt door het vuurtje tussen zijn zus en zijn vader regelmatig op te stoken dat hij mettertijd als enige in aanmerking komt om het aanzienlijk bezit van vader over te nemen.
Een boeiende film, geschoten in een schitterende omgeving. En die loslopende tijgers hebben ook wel wat. Bij wijze van contrast komen liefhebbers van modeshows ook ruimschoots aan hun trekken.