• 15.747 nieuwsartikelen
  • 177.983 films
  • 12.204 series
  • 33.973 seizoenen
  • 646.999 acteurs
  • 198.992 gebruikers
  • 9.371.086 stemmen
Avatar
 
banner banner

Dealer/Healer (2017)

Drama / Actie | 101 minuten
2,67 3 stemmen

Genre: Drama / Actie

Speelduur: 101 minuten

Alternatieve titels: Du. Jie / 毒。誡

Oorsprong: China / Hongkong

Geregisseerd door: Lawrence Ah Mon

Met onder meer: Louis Koo

IMDb beoordeling: 5,4 (313)

Gesproken taal: Kantonees en Mandarijn

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Dealer/Healer

Gebaseerd op het leven van Chen Hua. In zijn jonge jaren was Hua een befaamd crimineel die rijk werd door drugs te dealen. De jonge Hua heeft zijn eigen clan en sluit deals met corrupte agenten om zijn territorium uit te breiden, maar belandt uiteindelijk toch in de gevangenis. Wanneer zijn straf erop zit is hij een herboren man en bouwt hij een tehuis waar drugsverslaafden alle hulp geboden wordt om af te kicken van hun verslaving.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Onderhond

Onderhond

  • 87594 berichten
  • 12837 stemmen

Redelijk.

Verhaal over een crimineel die op latere leeftijd z'n leven betert en zich inzet voor de gemeenschap. Heb het niet nagezocht, maar ongetwijfeld op waargebeurde feiten gebaseerd. Zo voelde de film toch aan.

Het geeft Lawrence Ah Mon een goed excuus om wat door de tijd heen te springen, waar hij ook gulzig gebruik van maakt. Jammer voelen zijn de jaren '60, '70 en '80 sequenties een beetje fake aan. Vooral de digitale wederopbouw van Kowloon viel wat tegen. Het blijft erg jammer dat er niet meer films in dat mythisch stukje stad gedraaid zijn.

Met Ching Wan Lau en Louis Koo wel twee gasten die weten waar ze mee bezig zijn, de film ziet er verder ook netjes uit en het duurt gelukkig niet al te lang, maar echt sprankelen deed het nergens. Het is een aardig tussendoortje, dat niet verveelt en best amuseert, maar zich niet echt kan onderscheiden.

3.0*