• 15.747 nieuwsartikelen
  • 177.927 films
  • 12.203 series
  • 33.971 seizoenen
  • 646.938 acteurs
  • 198.977 gebruikers
  • 9.370.543 stemmen
Avatar
 
banner banner

For Richer, for Poorer (1992)

Komedie | 90 minuten
2,96 12 stemmen

Genre: Komedie

Speelduur: 90 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Jay Sandrich

Met onder meer: Jack Lemmon, Jonathan Silverman en Talia Shire

IMDb beoordeling: 6,1 (756)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot For Richer, for Poorer

"Dad's a self-made millionaire. His son just has it made. Now Dad's about to give it all away to get his son to make his own."

De excentrieke miljonair Aram (Jack Lemmon) ziet met lede ogen aan hoe zijn zoon al zijn geld uitgeeft. Hij denkt de oplossing voor het probleem gevonden te hebben door zijn geld weg te geven en te verhuizen naar zijn oude woonwijk.

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van scorsese

scorsese

  • 13158 berichten
  • 11068 stemmen

Aardige film waarin een steenrijke zakenman al zijn geld weggeeft om zijn luie zoon te helpen. Een vermakelijke premisse die hier wat simpel, maar toch wel leuk is uitgewerkt. Jack Lemmon en Jonathan Silverman zijn goed gecast samen als vader en zoon. De film duurt niet te lang en de opbouw met de lange flashbacks werkt prima hier.