134.940 gebruikers | 85.755 films | 31.058 regisseurs | 3.509.735 berichten | 4.933.062 stemmen
 
locatie: MovieMeter » Gebruikers » Jointz » Meningen

Jointz

Ingeschreven sinds 6 augustus 2006 

 

Via dit tabblad kun je zien bij welke films Jointz een bericht als persoonlijke mening of recensie heeft gemarkeerd.

 

Fűke, De (2000)
Alternatieve titel: De Fuik

5,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 10 februari 2009, 0:24 uur
HarmJanStegenga schreef:
Matige film die nergens weet te overtuigen. De acteerprestaties zijn behoorlijk onder de maat en ondanks dat hoofdrolspeler Westra het beste zijn werk doet kon ook zijn rol me niet bekoren. Wat een irritant ventje. Soms werd het dan weer zo dramatisch dat het weer erg leuk werd, bijvoorbeeld de scéne met Sieb van der Ploeg, niet te geloven! De film leunt op zijn dialogen, die niet echt goed waren. Opzich weten Westra en Tuinman wel wat ze doen, maar goed werd het nooit, wel bij vlagen vermakelijk. Net zoals de film, die opzich lekker wegkeek terwijl ie' eigenlijk nergens goed in was.


Wat een standaard Telegraaf verhaaltje heb je daar van gemaakt zeg. Daar zitten weinig eigen woorden bij. :|

Ik bedoel, leg me dan eens uit wat er zo onder de maat was en wat weet er dan niet te overtuigen? Ik zou graag eens voorbeelden horen, of nog liever zien.

Ik heb van begin tot eind ademloos zitten kijken. Ik vond de film geweldig en had deze direct moeten zien bij de premiere.
Op een heel, heel klein aantal films na is dit er weer 1 die ik eens opnieuw zou gaan zien.

Voor het eerst dat een film van mij een absolute 5* krijgt.