geregisseerd door Xavier Gens met Timothy Olyphant, Dougray Scott en Olga Kurylenko
Een huurmoordenaar die werkt voor 'The Agency' en wiens naam alleen bekend staat als Agent 47 komt terecht in een politiek complot. Hij wordt achtervolgd door zowel Interpol als het Russische leger terwijl hij door Oost Europa heen trekt.
2,0[permalink] geplaatst op 3 september 2011, 16:15 uur
Embie schreef: Vreselijk oninteressant verhaal! Sommige actie scènes maken de film een beetje goed.. De hoofdpersoon heeft totaal geen emotie, dat maakt het personage erg saai.
Als je de verhaallijn van de spellen kent zou je weten dat dat ook de bedoeling was, maar afgezien van dat word het wel heel erg zouteloos gespeeld. Het heeft verder ook geen enkele overeenkomst met de spellen serie, die allemaal stuk voor stuk een beter verhaal hebben dan deze film. Deze film zou dan ook helemaal geen Hitman moeten heten.