• 15.735 nieuwsartikelen
  • 177.886 films
  • 12.199 series
  • 33.965 seizoenen
  • 646.802 acteurs
  • 198.946 gebruikers
  • 9.369.659 stemmen
Avatar
 
banner banner

National Treasure (2016)

1 seizoen
3,19 8 stemmen + Mijn stem

Status: Beëindigd

Genre: Drama

Oorsprong: Verenigd Koninkrijk

Ontwikkeld door: Jack Thorne

Met onder meer: Robbie Coltrane, Julie Walters en Tim McInnerny

IMDb beoordeling: 7,3 (3.501)

Oorspronkelijke taal: Engels

Release datum: dinsdag 20 september 2016

Eerst uitgezonden op: Channel 4 (Verenigd Koninkrijk)

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • Google Play Niet beschikbaar op Ziggo

Plot National Treasure

Paul Finchley is de vertrouwde helft van een populaire, langlopende comedy act. Het leven van de beroemde komiek komt echter op zijn kop te staan wanneer hij beschuldigd wordt van seksueel misbruik in het verleden. Paul en zijn familie krijgen te maken met beschuldigingen en zijn dochter Dee besluit een van de aanklagers, haar vroegere oppas Christina, te confronteren.

logo tmdbimagelogo tmdbimage

Externe links

Acteurs en Actrices

Acteurs en actrices

Paul Finchley

Marie Finchley

Danielle 'Dee' Finchley

Karl Jenkins

Rebecca Thornton

Jerome Sharpe

Christina Farnborough

Zoe Darwin

Video's en trailers

Alle Media

Meningen over National Treasure

Let op: Onderstaande reviews en/of comments zijn slechts een willekeurige greep van het totaal. Wanneer je een review wilt schrijven of een comment wil plaatsen kan dat op een seizoenspagina.

avatar van Donkerwoud

Donkerwoud

  • 1386 berichten
  • 733 stemmen
woensdag 25 oktober 2017
National Treasure seizoen 1 Brits kwaliteitsdrama. Het heeft een fijn unheimisch sfeertje door de onheilspellende belichting, het gebruik van verschillende camerafilters en een soundtrack die door merg en been gaat. Elke keer dat die deurbel ging, kreeg ik koude rillingen omdat er zich weer een mogelijk gevaar aandiende voor die getormenteerde oude lobbes met zijn wandelstokje (Robbie Coltrane). Hier gaan de beschuldigingen als een inktvlek door het hele gezinsleven.Julie Walters speelt de moeder die het overspelige gedrag van manlief altijd heeft getolereerd en geconfronteerd wordt met een kant van hem die ze niet meer begrijpt. Andrea Riseborough is aandoenlijk als de jonge vrouw die vecht tegen haar eigen demonen, terwijl ze tegelijkertijd probeert om haar vader te vergeven en met hem af te rekenen. Waar de serie wat puntjes laat liggen is dat de figuren uit de flashbacks erg ver van de figuren in het nu af staan. Hoe Paul en Marie zich ontwikkelen tot narcistische psychopaat en gewetensvolle huisvrouw voelt net niet overtuigend. De focus komt nu erg op de plotwendingen en de suspense te liggen, maar niet op hoe deze figuren zo konden veranderen doorheen de tijd. Al is het leuk dat je steeds op het verkeerde been wordt gezet door hoe man/vrouw/dochter de boel proberen te redden met leugens, intriges en manipulaties, met een (toch wel) verrassende uitkomst. Het gebeurt niet vaak dat een film/serie eindigt met een bitterzoete Pyrrusoverwinning voor alle hoofdpersonages.