• 15.805 nieuwsartikelen
  • 178.307 films
  • 12.224 series
  • 34.004 seizoenen
  • 647.550 acteurs
  • 199.092 gebruikers
  • 9.377.064 stemmen
Avatar
 
banner banner

#BOOS Belgioos - Seizoen 1 (2017)

3,50 1 stemmen

Show titel: #BOOS Belgioos

Afleveringen: 2

Speelduur: 16 minuten

Ontwikkeld door: Marije de Roode

Met: Marije de Roode en Tim Hofman

Oorsprong: Nederland

Datum van release: donderdag 15 juni 2017

Eerst uitgezonden op: YouTube (Nederland)

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • Google Play Niet beschikbaar op Ziggo

Plot #BOOS Belgioos

Belgische spin-off van het online consumentenprogramma BOOS. Tim Hofman gaat met sidekick/redactrice/producente Marije de Roode aan de slag om een probleem van een Vlaamse deelnemer, dat deze persoon naar de redactie ingezonden heeft, op te lossen. Het team achter het programma zoekt eerst uit hoe het probleem juridisch in elkaar zit, en Tim en Marije gaan vervolgens met de deelnemer op zoek naar de tegenpartij om verhaal te halen.

Externe links

Afleveringen Seizoen 1 (2017)

  1. 1. Amai, Teringbusbedrijf.

    15 juni 2017 (08 minuten)

    Alex is boos. En een Belg. Ze is boos op JC Decaux. Die naam die je overal ziet in bushokjes. Boven de reclameborden. Ze had net een nieuwe scooter, maar toen kwam er een lint dat vastzat aan een bushokje tussen haar wiel. En viel ze best wel hard. Waardoor ze bijna haar vinger kwijt was. En nog wat pijnlijke dingen. Dus de gemeente en politie zeiden, o dan moet je dat regelen met JC Decaux. Zij zijn verantwoordelijk. Maar die hadden geen zin om te reageren. Dus moesten wij helemaal naar Brussel rijden. Voor een reactie van JC Decaux.

  2. 2. Alé, Eenwieler in de Fik

    22 juni 2017 (08 minuten)

    Lars is boos. En geen Belg. Maar wel boos op een Belgisch bedrijf. Lars rijdt rond op een eenwieler. Dit doet hij altijd naar zijn werk. Kan gebeuren. Maar opeens stopte de motor tijdens het rijden. En die dingen gaan best hard. Dus hij viel best wel hard. Sad. En toen begon dat wiel ook nog te roken. Dus hij haalde de accu eruit. Zodat hij niet zou ontploffen. Maar omdat hij dat deed, heeft hij nu geen recht meer op garantie. Dus gaan we weer megaver rijden. Om even verhaal te halen bij het bedrijf waar het wiel vandaag komt.

Reviews & comments

Er zijn bij dit seizoen nog geen berichten geplaatst.

avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op TvMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.