De Amerikaanse actrice Anne Heche, bekend van de misdaadfilm Donnie Brasco, is op 53-jarige leeftijd overleden aan de gevolgen van een ernstig auto-ongeluk. Dat bevestigt een woordvoerder van haar familie vrijdag. Hoewel Heche hersendood is verklaard, wordt haar lichaam nog in leven gehouden voor eventuele orgaandonatie.
Actrice Anne Heche, die afgelopen week het slachtoffer werd van een ernstig auto-ongeluk, is vrijdag op 53-jarige leeftijd overleden aan haar verwondingen. Dat maakt een woordvoerder van de familie bekend tegenover de Britse krant The Guardian. Heche is door de artsen hersendood verklaard, maar haar lichaam wordt nog in leven gehouden om te kijken of ze nog in aanmerking komt voor orgaandonatie. “Anne zal diep worden gemist, maar ze leeft voort door haar prachtige zonen, haar iconische oeuvre en haar gepassioneerde belangenbehartiging. Haar moed om altijd in haar waarheid te staan en haar boodschap van liefde en acceptatie te verspreiden, zal een blijvende impact hebben," zo valt in de verklaring te lezen.
Auto-ongeluk
Afgelopen weekend kwam het nieuws naar buiten dat Heche betrokken was geraakt bij een ernstig ongeval met haar blauwe minicooper. De actrice, vermoedelijk onder invloed, zou volgens ooggetuigen eerder al tegen de garage van een appartementencomplex zijn aangereden. Toen bewoners daar haar probeerde te helpen, zou ze naar verluidt haar auto in zijn achteruit hebben gezet, en op hoge snelheid zijn weggereden. Later crashte ze met het voertuig in een woning, waardoor deze in brand vloog. Het vuur sloeg behoorlijk hoog uit en de brandweer had meer dan een uur nodig om het te blussen.
Heche werd met brandwonden naar het ziekenhuis afgevoerd en zou stabiel zijn, maar later werd bekend dat de actrice er een stuk slechter aan toe was dan vooraf werd verwacht. "Kort na het ongeluk verloor Anne Heche het bewustzijn en raakte ze in een coma. Ze verkeert in kritische toestand. Ze heeft een aanzienlijk longletsel waarvoor ze mechanische beademing nodig heeft en brandwonden die een chirurgische ingreep vereisen," zo liet een vertegenwoordiger toen weten tegenover LA Times. De kans dat Heche het ongeluk zou overleven leek gisteren al zeer klein.
Ik denk dat het niet verstandig is om onder invloed van cocaïne 140 km/u in een woonwijk te rijden.
Hardrijders onder invloed... Ik kan er geen medelijden mee hebben. Als ze zichzelf om een boom willen vouwen, dan juich ik dat toe, zo lang ze er anderen maar niet mee lastig vallen. Gelukkig zijn er geen onschuldige slachtoffers gevallen door haar roekeloze en egoïstische gedrag, en heeft ze alleen zichzelf de vernieling in gereden.
Als de eigenares van de woning waar Anne Heche besloot haar leven te beëindigen was omgekomen (het scheelde niet veel), hadden we nu een heel ander verhaal gehoord.
Het spijt me zeer, maar ik kan echt totaal geen medelijden hebben met dit asociale mens.
Reacties (1)