- Home
- Filmforum
- De Site - Algemeen
- Avatars
Avatars
FisherKing
-
- 18696 berichten
- 0 stemmen
Ik merk iets ernstigers op. Ik let alléén maar op de Avatars, en de geschreven tekst ernaast kost me moeite om te lezen. (Waarbij ik natuurlijk lichtelijk overdrijf) 
kappeuter (crew films)
-
- 74672 berichten
- 5984 stemmen
Herkenbaar door avatars? Dacht het niet. Waarom hebben we anders allemaal een unieke naam (nick) en waarom heeft MM dan al 6,5 jaar zonder avatars gekund. Waren we toen niet herkenbaar dan?
Daar kun je dan over van mening verschillen. Ik merk dat ik users sneller herken.
Nogmaals, je hoeft er niet aan mee te doen.
Tja heb je toch zelf gedaan dan, je doet er zelf nota bene aan mee. RWL was lindastuurman. FisherKing was Juanita (oid).
Wat had je dan gewild, dat we je meteen geband hadden? We wisten dat jij het was en dat je je bedacht had.
Enfin, we moedigen het niet aan, en in alle gevallen wordt 1 account toegestaan.
JIJ maakt ze met dit soort berichten juist belangrijker dan ze zijn.
Je bent altijd erg blij geweest met avatars op last.fm. Ga je daar nu ook een lelijk plaatje kiezen? 
Ik merk iets ernstigers op. Ik let alléén maar op de Avatars, en de geschreven tekst ernaast kost me moeite om te lezen. (Waarbij ik natuurlijk lichtelijk overdrijf) 
Ok doktersadvies:
In je profiel ga je naar
Toon avatars (gebruikersiconen) bij berichten
Vink die uit en je kunt weer als vanouds op MovieMeter cruisen. 
Macmanus
-
- 13726 berichten
- 3703 stemmen
Herkenbaar door avatars? Dacht het niet. Waarom hebben we anders allemaal een unieke naam (nick) en waarom heeft MM dan al 6,5 jaar zonder avatars gekund. Waren we toen niet herkenbaar dan?
Nou sommige mensen hebben best wel een zelfde soort Nickname, veel dingen met movie enzo. Dat is soms best onoverzichtelijk. De meeste users vallen echt veel beter te spotten door hun avatar.
Ik denk dat de herkenbaarheid van gebruikers juist is verslechterd. En dat heeft niks met die mini-plaatjes te maken, maar met het gegeven dat je je nu kunt uitschrijven en met een nieuwe naam weer kunt inschrijven. (Ja, ik ben inderdaad Dustyfan)
Lijkt me nogal onzinnig omdat te gaan doen. Je hebt allemaal votes neergezet en mensen kennen je zo, waarom zou iemand inschrijven en uitschrijven en dan weer inschrijven. Volgens mij is het bedoeld voor mensen die zich inschrijven en even rondkijken en het dan niks vinden en zich willen uitschrijven. Of mensen die het niet meer leuk vinden en helemaal niks meer met deze site te maken willen hebben. Welke het ook is, ik denk niet dat het er veel onoverzichtelijker van word.
En als laatst, je kunt ze uitzetten. Ik vind Avatars best leuk, jij niet. Ik zet het aan, jij uit. What is the problem?
FisherKing
-
- 18696 berichten
- 0 stemmen
In je profiel ga je naar
Toon avatars (gebruikersiconen) bij berichten
Vink die uit en je kunt weer als vanouds op MovieMeter cruisen. 
Kan ik de avatars van anderen dan uitzetten ? 
(want die bedoel ik natuurlijk)
filmsnob
-
- 31 berichten
- 0 stemmen
Erg blij is overdreven. Op last.fm heb je geeneens de keuze, als je daar geen avatar kiest, krijg je dit:

Is trouwens wel een kandidaad voor de lelijkste avatar, maar dat terzijde
Bovendien is last.fm een hele andere site met een hele andere doelstelling en een heel ander publiek, dat is nauwelijks te vergelijken. Laat ik het er op houden dat het bij last.fm beter past dan op moviemeter. Of, liever gezegd: de moviemeter die ooit was...
We moedigen het niet aan, en in alle gevallen wordt 1 account toegestaan.
RWL en FisherKing hebben veel moeite moeten doen om hun nick te veranderen en hadden daar erg goede redenen voor, zoals je zelf wel weet. Dat is niet vergelijkbaar, niet in de laatste plaats omdat de site toen nog stukken kleiner en daarmee overzichtelijker was.
En ja, ik heb het zelf gedaan en dat is nou juist mijn kritiek: iedereen kan nu 'zomaar' zijn nick veranderen door uit- en in te schrijven. De regel dat iemand dan maar 1 account mag hebben wordt daarbij strikt nageleefd, van een dubbele account is dan geen sprake. En elders in het forum heeft Jordy laten weten dat dat prima is. Nu heb alleen ik dat gedaan (voor zover ik weet), maar wat doe je als veel meer gebruikers hetzelfde gaan doen? Volgens mij krijg je dan verwarringen tot en met: Babel: eat your heart out!
Ben je daar echt zo zeker van?
Als ze onbelangrijk zijn, waarom bestaan er dan al minstens 2 topics over en zijn we hier al aan pagina 18 toe? (Ik heb die niet allemaal volgeschreven) en waarom worden ze dan zo enorm verdedigd? Als ze onbelangrijk zijn, hoef je dat toch niet te doen?
kappeuter (crew films)
-
- 74672 berichten
- 5984 stemmen
Ja dat kan / gebeurt dan.
Hannibal
-
- 9358 berichten
- 3277 stemmen
Als ze onbelangrijk zijn, waarom bestaan er dan al minstens 2 topics over en zijn we hier al aan pagina 18 toe?
Knappe actrices en knock-outs zijn ook niet belangrijk.
FisherKing
-
- 18696 berichten
- 0 stemmen
Ja dat kan / gebeurt dan.
OOH
Dat had ik nog niet begrepen.
/me voelt zich erg dom....
Spartaan1986
-
- 3612 berichten
- 2168 stemmen
Ik zoek via google een leuk JPG plaatje maar ik kan nergens de juiste grootte vinden
Weet iemand een site waar de plaatjes staan die op de site kunnen
Bedankt alvast
-fal
-
- 2028 berichten
- 2290 stemmen
Ik zoek via google een leuk JPG plaatje maar ik kan nergens de juiste grootte vinden
Weet iemand een site waar de plaatjes staan die op de site kunnen
Bedankt alvast
Je kunt er beter zelf eentje maken met een gratis tooltje als Image Analyser.
Selecteer in de afbeelding die je wilt gebruiken een vierkantje, kies crop en resize tot 54 pixels.
neo
-
- 15435 berichten
- 10038 stemmen
Kan ik de avatars van anderen dan uitzetten ? 
(want die bedoel ik natuurlijk)[/quote]
Heb hetzelfde. Goed ik ben allang blij dat ik ze zelf kan uitschakelen. Maar naar buiten toe vind ik het uitermate vervelend dat die dingen standaard aanstaan. Val in de herhaling, maar ik had zonder ook maar enige twijfel mij nooit ingeschreven op een moviemeter met avatars. Ik hoor nu nooit mensen zeggen dat ze een site niet bezoeken omdat er geen avatars zijn, wel in het geval dat er wel avatars op een site zijn.
mikey
-
- 28993 berichten
- 5142 stemmen
Ik geef neo gelijk in die zin dat avatar riekt naar clubvorming. Iedereen heeft een icoontje en ik als nieuwkomer niet. Dat maakt de drempel iets hogervoor nieuwe bezoekers, misschien hoor. Standaard de avatars uitgeschakeld lijkt me een mooie optie.
Goodfella_90
-
- 10408 berichten
- 2596 stemmen
Iedereen heeft een icoontje en ik als nieuwkomer niet. Dat maakt de drempel iets hogervoor nieuwe bezoekers,
Geloof er niets van.
metaledje
-
- 740 berichten
- 859 stemmen
bij mij lukt die troep niet, heb een kleine afbeelding gevonden die aan de eisen voldoen en is jpg, maar als ik op opslaan druk gebeurt er totaal niks, ik wacht altijd even maar ook dat helpt niet, hoe zit dit?
Hannibal
-
- 9358 berichten
- 3277 stemmen
Klik je wel op de juiste opslaan button?
Op je profiepagina staat namelijk twee keer een opslaan-knop, en als je de onderste gebruikt dan wordt je avatar niet opgeslagen.
Met de onderste knop worden alleen de site-voorkeuren opgeslagen.
mikey
-
- 28993 berichten
- 5142 stemmen
Geloof er niets van.
metaledje
-
- 740 berichten
- 859 stemmen
Klik je wel op de juiste opslaan button?
Op je profiepagina staat namelijk twee keer een opslaan-knop, en als je de onderste gebruikt dan wordt je avatar niet opgeslagen.
Met de onderste knop worden alleen de site-voorkeuren opgeslagen.
jep ik druk de juiste opslaan knop in, hij blijft ook op een zandlopertje staan, en soms loopt de hele site vast zodat ik genoodzaakt ben om op het rode kruisje te drukken 
veron35
-
- 4768 berichten
- 0 stemmen
Kent iemand meschien een site waar ze op deze grote opstaan?
Jordy
-
- 22567 berichten
- 2952 stemmen
Als het goed is moet het probleem met de zwarte avatars verholpen zijn, als je dat nu nog tegen komt bij het uploaden van een plaatje, mail me dan svp even het plaatje dat je probeert te gebruiken
Mochizuki Rokuro
-
- 18942 berichten
- 16416 stemmen
Bij Marea, La (2007):
Volgens mij voor het eerst dat deze twee avatars in 1 forum opduiken... Ik had je al wel gespot. Verwarrend, niet? Of leuk 
Leviwosc
-
- 883 berichten
- 335 stemmen
Ja, ik heb jouw avatar ook al eerder gezien en volgens mij hebben we ook beide gereageerd op de Franse film Innocence.
Ik vind onze karakters niet echt verwarrend. Want ze lijken niet zoveel op elkaar, al hebben ze wel hetzelfde radikaal. 木 [mù]. Maar mijn karakter 榮 [róng] heeft in totaal 14 stroken en jouw karakter 桜 [yīng] heeft er 10. Maar ik vermoed dat 桜 meer in het Japans wordt gebruikt dan in het Mandarijn, want het staat niet in mijn Chinese woordenboek. Dus ik verwacht dat jij 桜 als [sakura] gebruikt. Want om kers of kersenbloesem te omschrijven zou ik in het Mandarijn 樱 [yīng] / 櫻花 [yīnghuā] gebruiken. Het kan ook zijn dat ik gewoon helemaal verkeerd zit en dat 桜 [sakura] sowieso een kanji is en eigenlijk is afgeleid van 樱 [yīng] uit het Mandarijn.
Ik vind het in ieder geval wel leuk die karakters, ik vind ze mooi en ze vertellen ook gelijk een verhaal. Maar volgens mij is het ook wel goed dat jij een kaligrafische weergave hebt van 桜 want anders zouden mensen ze misschien al snel kunnen gaan verwarren.
fieko
-
- 409 berichten
- 1685 stemmen
Kent iemand meschien een site waar ze op deze grote opstaan?
zou opzich best handig zijn nu ben je de hele dag bezig met een geschikt plaatje zoeken
Observator
-
- 18281 berichten
- 3579 stemmen
Een beetje knippen en plakken is toch niet zo moeilijk?
Leviwosc
-
- 883 berichten
- 335 stemmen
Sommige mensen zijn helemaal niet zo goed in knippen en plakken. Ik wil hen niet de kost geven die niet weten hoe je een plaatje op de juiste grote moet brengen of hoe ze überhaupt zelf een jpg bestand kunnen maken.
Jordy
-
- 22567 berichten
- 2952 stemmen
Alleen is het voor de avatar dus helemaal niet nodig om de afbeelding in de correctie grootte of afmetingen aan te leveren
xSarah
-
- 476 berichten
- 820 stemmen
Ik heb problemen met het toevoegen van mijn avatar.
Ik laad dus een plaatje, selecteer een stuk ervan, maar als ik op versturen druk, verdwijnt het gewoon weer.
Bij MusicMeter en bij BoekMeter lukte dit nochtans perfect.
Wat doe ik verkeerd?
Jordy
-
- 22567 berichten
- 2952 stemmen
Vreemd verhaal, gaat een andere afbeelding wel goed?
xSarah
-
- 476 berichten
- 820 stemmen
nee, heb het al met verschillende geprobeerd
xSarah
-
- 476 berichten
- 820 stemmen
Oke probleem opgelost nu gaat het plots wel 
