• 15.747 nieuwsartikelen
  • 178.079 films
  • 12.212 series
  • 33.983 seizoenen
  • 647.092 acteurs
  • 199.014 gebruikers
  • 9.372.317 stemmen
Avatar
 
banner banner

Kiyoku Yawaku (2013)

Drama | 126 minuten
3,00 2 stemmen

Genre: Drama

Speelduur: 126 minuten

Alternatieve titel: Beyond the Memories

Oorsprong: Japan

Geregisseerd door: Takehiko Shinjo

Met onder meer: Masami Nagasawa, Masaki Okada en Aoi Nakamura

IMDb beoordeling: 6,7 (664)

Gesproken taal: Japans

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Kiyoku Yawaku

Kanna Seto verloor haar jeugdvriend Haruta als gevolg van een auto-ongeluk toen ze nog eerstejaars studente was. Ze draagt de pijn van dit incident als volwassene nog altijd met zich mee. Ze ontmoet Roku Akazawa, die eenzelfde soort tragedie heeft meegemaakt. Op de lagere school stierf een meisje waarmee hij op pad was en hij voelt zich hiervoor altijd nog schuldig. Roku probeert Kanna weer gelukkig en verliefd te kunnen laten worden.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Roku Akazawa

Asami Kawaguchi

Kazue Haruta

Manami Sakuraba (Kakinouchi)

Toshikuni Mayama

Kiyomasa Komine

Momoka Senke

Yanagihara

Chikako Nohara

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van gauke

gauke

  • 9852 berichten
  • 13069 stemmen

Een subtiel, soms betoverend en ook hartverscheurend tragisch romantisch jongerendrama over verlies, verdriet en gevoelens van spijt, met de centrale vraag of je weer in staat bent om te beminnen als je iemand die je liefhad hebt verloren. De film duurde wel te lang en ging voor een deel ten onder aan subplots. Buiten alle droefenis was er gelukkig ook ruimte voor enige meer komische scènes.


avatar van BBarbie

BBarbie

  • 12893 berichten
  • 7675 stemmen

Iets te zwaarmoedig drama over twee jongvolwassenen, die ieder voor zich een traumatische gebeurtenis uit hun verleden en daarmee samenhangende schuldgevoelens nog geen plaats hebben kunnen geven. Deze romantische tragedie is aan de trage kant en duurt bij gebrek aan nieuwe ontwikkelingen naar mijn smaak te lang. Het optreden van Masami Nagasawa is om door een ringetje te halen. Dat is overigens niet voor de eerste keer.