• 15.752 nieuwsartikelen
  • 178.092 films
  • 12.212 series
  • 33.983 seizoenen
  • 647.093 acteurs
  • 199.015 gebruikers
  • 9.372.496 stemmen
Avatar
 
banner banner

Extraction (2013)

Actie | 106 minuten
2,11 18 stemmen

Genre: Actie

Speelduur: 106 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Tony Giglio

Met onder meer: Jonathan Patrick Foo, Falk Hentschel en Vinnie Jones

IMDb beoordeling: 4,7 (1.326)

Gesproken taal: Engels en Spaans

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Extraction

"One Is The Deadliest Number"

Mercy Callo (Jon Foo) is een Amerikaanse Black Ops soldaat die, na een mislukte missie om een gevangene te bevrijden, de enige overlevende is. Hij zal nu alleen een weg uit een Tsjetsjeense, zwaar beveiligde gevangenis moeten zien te vinden en het doelwit in leven proberen te houden om zo een grote terroristische aanslag op Amerikaans grondgebied te voorkomen.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Brabants

Brabants

  • 2887 berichten
  • 2145 stemmen

'Extraction' is een film waarbij het verhaal niet origineel is, maar waar je zeker iets interessants mee neer kunt zetten. Helaas is dit hier niet het geval en is het ondanks de normale speelduur een behoorlijk lange zit. Het ontbreekt aan basale elementen zoals overtuigend acteren, mooie setting en goed camerawerk.


avatar van filmkul

filmkul

  • 2471 berichten
  • 2246 stemmen

Zeer zwakke actiefilm. Het plot heeft allerlei gaten en is volkomen onlogisch. Het acteerwerk is slecht. Zelfs Glover weet de boel niet op niveau te krijgen. De actiescenes zijn rommelig en missen spanning. De regisseur probeert de film nog aan te kleden met een soundtrack, maar die is ook misplaatst, met name de scene met rookgranaat is echt belachelijk.

Overslaan. 1.0


avatar van knusse stoel

knusse stoel

  • 3284 berichten
  • 4308 stemmen

Geen sterke film ondanks dat Danny Glover zijn best doet om het geheel omhoog te krikken. Het acteren is vooral in het begin nogal gekunsteld maar na verloop van tijd gaat het wat beter met vooral de heren acteurs.

Wat mij vaak ergert is dat er Engels als voertaal wordt gebruikt en ook nu hoorde ik Engels bij voornamelijk Tsjetsjeense bewakers! Dat kost de film sowieso een punt. Vreemd dat de regisseurs beslist met Engelstalige acteurs willen werken terwijl er waarschijnlijk genoeg rondlopen die deze film in de originele taal hadden kunnen spelen en het niveau ook nog eens hoger had kunnen zijn!

Normaal als ik redelijk tevreden ben geef ik een 7 of hoger. In dit geval houden we het op eenmaal kijken en daarom......

Een 6 voor deze film.