• 15.803 nieuwsartikelen
  • 178.307 films
  • 12.224 series
  • 34.004 seizoenen
  • 647.550 acteurs
  • 199.092 gebruikers
  • 9.377.017 stemmen
Avatar
 
banner banner

Utsushimi (2000)

Documentaire | 110 minuten
3,29 7 stemmen

Genre: Documentaire

Speelduur: 110 minuten

Oorsprong: Japan

Geregisseerd door: Sion Sono

Met onder meer: Nobuyoshi Araki

IMDb beoordeling: 6,3 (284)

Gesproken taal: Japans

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Utsushimi

Terwijl Butoh-meester Akaji Maro aan het repeteren is en modeontwerper Shinichiro Arakwa zich aan het voorbereiden is voor zijn nieuwe collectie, begint Shion een film over een schoolmeisje dat verliefd wordt op een kok die ze nog nooit heeft gesproken. Al snel bundelen de drie makers hun krachten om het meisje te helpen.

logo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Onderhond

Onderhond

  • 87597 berichten
  • 12851 stemmen

Die Sono.

Een documentaire is dit denk ik niet, al zitten er misschien wel wat echte beelden in. Maar het basisverhaaltje rond het koppeltje is uiteraard gewoon film, ondanks de docu stijl die Sono de hele film lang aanhoudt.

Geen mooie beelden dus, wel een geweldige klankband. Sono's voorliefde voor eigenaardige muziekkeuzes is hier alvast volop aanwezig. Een hoop Spaanse nummers, weer wat kermismuziek, één of ander krakerig beatnummertje ... het vloekt zo hard dat het eigenlijk gewoon geweldig is.

Verder een érg energieke film. Plotje is los zand, hangt amper aan elkaar door de gekke keuzes, weirde momenten en scherpe editing, maar wie Sono een beetje kent herkent hier absoluut de hand in van de man die later Love Exposure zou maken, want werken doet het allemaal wel.

Gave vingeroefening, totdusver waren Sono's oudere films een beetje teleurstellend, maar dit was erg tof.

3.5*