• 15.809 nieuwsartikelen
  • 178.339 films
  • 12.225 series
  • 34.005 seizoenen
  • 647.593 acteurs
  • 199.099 gebruikers
  • 9.377.419 stemmen
Avatar
 
banner banner

Edogawa Rampo no Injû (1977)

Mystery | 118 minuten
3,83 6 stemmen

Genre: Mystery

Speelduur: 118 minuten

Alternatieve titels: The Beast in the Shadows / 江戸川乱歩の陰獣

Oorsprong: Japan

Geregisseerd door: Tai Katô

Met onder meer: Mariko Kaga, Teruhiko Aoi en Tomisaburô Wakayama

IMDb beoordeling: 6,7 (130)

Gesproken taal: Japans

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Edogawa Rampo no Injû

Een schrijver van misdaadverhalen loopt op tegen een vrouw in een museum en ziet vanuit zijn ooghoek opvallende rode striemen op haar rug. Later komt hij haar toevallig weer tegen en ze raken aan de praat. Ze blijkt een groot fan van zijn werk. Ook heeft ze een paar dreigbrieven ontvangen van een oude geliefde die haar dag en nacht zegt te begluren, en ze vraagt de schrijver haar te helpen. Geïntrigeerd door het verhaal en de mysterieuze vrouw begint hij zijn onderzoek.

logo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Kôichirô Samukawa

Shizuko Oyamada

Sumiko Miyajima - The Actress

Fumiko Masuda

Kawatarô Uekusa

Prosecutor Itozaki

Kyôko Uekusa

Helen Christie

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van McSavah

McSavah

  • 9960 berichten
  • 5268 stemmen

Jammer alleen dat de uitkomst al binnen tien minuten wordt weggegeven. Gelukkig wordt de film genoeg interessant gehouden en is het exacte verloop nog gewoon leuk om te volgen. Verder is het vooral genieten van hoe stilist Tai Katô alles weer in beeld brengt. Toch apart dat hij niet meer status heeft, buiten Japan althans. Heeft gewoon een eigen stijl ontwikkeld binnen het ontzettend productieve en creatieve Japanse filmlandschap. Net zo sterk en stijlvast als bijvoorbeeld Shinoda (soort kruisbestuiving tussen Ozu en new wave), maar die heeft weer in meer genres gewerkt dan Katô. Deze film is overigens wel wat afwijkend van zijn andere films door het 4:3 formaat en het Rampo-materiaal.