Volledige cast van Species
Hier vind je een overzicht van de cast van de film Species uit het jaar 1995, met onder andere alle acteurs, actrices en de regisseur. Wanneer je klikt op de naam van een acteur, actrice of regisseur uit de film Species-cast kun je meer films en/of series van hem of haar bekijken. Klik hier voor meer informatie over de film.
Wij hebben een overzicht gemaakt dat onder meer bestaat uit acteurs, regisseurs, het productie-team, het camera-team, schrijvers en overige crewleden.
Regisseurs
Roger Donaldson
Regisseur
Faye Brenner
Script Supervisor
Mark Egerton
First Assistant Regisseur
Robert Leveen
Second Assistant Regisseur
Suzie Pelissier
Second Second Assistant Regisseur
Schrijvers
Dennis Feldman
Author
Ricardo F. Delgado
Storyboard
Acteurs & actrices
Michael Madsen
Preston Lennox
Natasha Henstridge
Sil
Ben Kingsley
Xavier Fitch
Marg Helgenberger
Dr. Laura Baker
Alfred Molina
Dr. Stephen Arden
Forest Whitaker
Dan Smithson, Empath
Michelle Williams
Young Sil
Jordan Lund
Aide
Herta Ware
Mrs. Morris
William Utay
Colleague
Don Fischer
Aide
Scott McKenna
Train Hobo
Virginia Morris
Mother
Jayne Luke
Snack Shop Clerk
David K. Schroeder
German Tourist
David Jensen
Conductor
Esther Scott
Female Conductor
Shirley Prestia
Victoria Roth, Ph.D.
David Selburg
Government Man
Melissa Bickerton
Fitch's Secretary
Lucy Rodriguez
Wedding Dress Saleswoman
Scott Sproule
Team Driver
Stogie Kenyatta
Cop
Gary Bullock
Motel Clerk
Susan Hauser
Lab Worker
William Bumiller
Club Bouncer
Caroline Barclay
Drunken Girl
Matthew Ashford
Guy in Club
Anthony Guidera
Robbie, Guy Picking Up Sil
Sara Lise
Screaming Woman
Whip Hubley
John Carey
Patricia Belcher
Hospital Admittance Clerk
Richard Fancy
Hospital Doctor
Leslie Ishii
Hospital Nurse
Marliese Schneider
Abducted Woman
Robert Mendelson
Homeless Man
Pamela Cook
Commercial Model
Lisa Liberati
Bathroom Bimbo
Ed Stone
Waiter
Dendrie Taylor
Marie
Kurtis Burow
Baby Boy
Dana Hee
Creature Performer
Frank Welker
Alien Sil (stemrol)
Justin Armao
Bystander (uncredited)
Jellybean Benítez
Club DJ (uncredited)
Greg Bronson
Special Forces (uncredited)
Jimmy Chunga
Commando (uncredited)
James Ent
Lt. Steele (uncredited)
Roman Güttinger
Doctor (uncredited)
Christopher Ivins
Soldier (uncredited)
Zak Knutson
Club Doorman (uncredited)
Coati Mundi
Conga Player (uncredited)
Jason Newell
Special Forces (uncredited)
Artistieke vormgeving
Ruth Caspary
Art Department Assistant
Keith P. Cunningham
Art Department Coordinator
Dan Webster
Art Direction
Lauren E. Polizzi
Assistant Art Regisseur
Ethan Van Hecke
Assistant Property Master
H. R. Giger
Conceptual Design
Chris Snyder
Construction Coordinator
Gary Gagliardo
Construction Foreman
Hugo Herrera
Greensman
Tim Donelan
Leadman
Lee A. Steadman
Location Scout
John Tyrrell
Painter
John Muto
Production Design
Eloy Lobato
Production Design
Robert J. Visciglia Sr.
Property Master
Tomas Mulrooney
Sculptor
Jackie Carr
Set Decoration
Mick Cukurs
Set Designer
Guy Hietala
Set Painter
Francis N. 'Lucky' Costello
Standby Painter
Grant Shaffer
Storyboard Artist
Dan Perri
Title Designer
Camera
Randy Feemster
Additional Camera
John Philpotts
Additional Photography
Richard A. Kelley
Assistant Camera
Jeff Homolya
Camera Department Manager
Mark 'Boylee' Boyle
Camera Loader
Terry Bowen
Camera Operator
Mike Benson
Director of Photography
Andrzej Bartkowiak
Director of Photography
Todd Griffith
Dolly Grip
Dylan Goss
First Assistant Camera
Gregory W. Smith
First Assistant Camera
Steve Adcock
First Assistant Camera
Cary Griffith
Key Grip
Gregg Guellow
Second Company Grip
Stephen St. John
Steadicam Operator
Melinda Sue Gordon
Still Photographer
Kostuum & make-up
Tracey Levy
Assistant Makeup Artist
Joe I. Tompkins
Costume Design
Margo Baxley
Costume Supervisor
Adrienne Childers
Costumer
Nina Paskowitz
Hair Department Head
D.J. Plumb
Key Hair Stylist
Geri B. Oppenheim
Key Makeup Artist
Kenny Myers
Makeup Department Head
Robert Bleckman
Set Dressing Artist
Janine Cavoto
Set Dressing Supervisor
Crew
Cliff Fleming
Aerial Coordinator
Johnny Knight
Carpenter
Holly Schiffer
Choreographer
Jon Gardner
Craft Service
Alan Barnett
Digital Effects Supervisor
John Bullard
Propmaker
Evan Jacobs
Pyrotechnician
Jeffrey D. Stevens
Set Medic
John Charles
Software Engineer
Jeff Jarvis
Special Effects Coordinator
Cheryl Gilbert
Stand In
Ruth Ann Crudup-Brown
Studio Teachers
Max Kleven
Stunt Coordinator
Ray Lykins
Stunt Double
Donna Evans
Stunts
Charles Croughwell
Stunts
Nancy Young
Stunts
Joni Avery
Stunts
John-Clay Scott
Stunts
Andy Gill
Stunts
Debbie Evans
Stunts
Lanier Edwards
Stunts
Lisa McCullough
Stunts
John Cade
Stunts
Pat Romano
Stunts
Denise Lynne Roberts
Stunts
Gina Angela Ritchie
Stunts
Moon Han
Systems Administrators & Support
Sean Phillips
Technical Advisor
Paul J. Memmi
Translator
Wayne Roberts
Transportation Captain
Eddie Lee Voelker
Transportation Coordinator
David Linck
Unit Publicist
Stan Harrison
Video Assist Operator
Theo Waddell
Visual Effects Editor
Filmbewerking
Joel Negron
Assistant Editor
Clarinda Wong
Assistant Editor
Dennis McNeill
Color Timer
Conrad Buff IV
Editor
Jonathan Null
First Assistant Editor
Gary Burritt
Negative Cutter
Jim Eustermann
Project Manager
Verlichtingstechnieken
Peter Davidian
Assistant Chief Lighting Technician
Bobby Burton
Chief Lighting Technician
Doug Byers
Electrician
Mike Weathers
Lighting Technician
Productie
Jackie Caydam
Administration
Sara Feldman
Art Department Production Assistant
Katy Genovese
Assistant Accountant
Curtis Collins
Assistant Location Manager
Pamela Alessandrelli
Assistant Production Coordinator
Mark Egerton
Associate Producent
Amanda Mackey
Casting
Cathy Sandrich Gelfond
Casting
Elizabeth Lang
Casting Associate
Ginger Reynolds
Executive Assistant
David Streit
Executive Producer
Christian Clarke
Key Set Production Assistant
Sonia Apodaca
Location Coordinator
Richard Davis, Jr.
Location Manager
Dennis Feldman
Producent
Frank Mancuso Jr.
Producent
Mark Habegger
Production Assistant
Lloyd Phillips
Production Consultant
Joe Fordham
Production Coordinator
Geluid
Thomas J. O'Connell
ADR Mixer
Rick Canelli
ADR Recordist
David Franklin Bergad
Assistant Sound Editor
Nicholas R. Allen
Boom Operator
Dianna Stirpe
Dialogue Editor
Jennifer Myers
Foley Artist
Richard Duarte
Foley Mixer
Jim Pasque
Foley Recordist
George A. Martin
Music Editor
Jellybean Benítez
Music Supervisor
Tom Boyd
Musician
Christopher Young
Orchestrator
Pete Anthony
Orchestrator
Dan Wallin
Scoring Mixer
Robert Fernandez
Scoring Mixer
Mark Jan Wlodarkiewicz
Sound Effects Editor
Bob Edwards
Sound Re-Recording Mixer
Lee Orloff
Sound Recordist
Thomas Milano
Supervising Music Editor
Jay Boekelheide
Supervising Sound Editor
Speciale effecten
John Mann
Animation Regisseur
Olivier Sarda
Digital Compositors
Michael Chang
Matte Painter
Xye
Visual Effects
Patrick Phillips
Visual Effects
Karin Joy
Visual Effects Coordinator
Richard Edlund
Visual Effects Supervisor