• 15.747 nieuwsartikelen
  • 177.927 films
  • 12.204 series
  • 33.972 seizoenen
  • 646.938 acteurs
  • 198.978 gebruikers
  • 9.370.568 stemmen
Avatar
 
banner banner

Getuige 1 Minuut (2010)

Documentaire | 72 minuten
3,06 17 stemmen

Genre: Documentaire

Speelduur: 72 minuten

Oorsprong: Nederland

Geregisseerd door: Hans Heijnen

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Getuige 1 Minuut

Op 30 januari 2007 verschijnt er een 1 minuut en 22 seconden durend filmpje op GeenStijl.nl, waarin te zien is hoe een jongen in een achtertuintje opstaat van een val, strompelend naar een zijpaadje van het huis loopt en - bijna de hoek van het huis om- in elkaar zakt. In de eerste week leek het te gaan om een val, maar al snel bleek de val het gevolg van een steekpartij. Toen de dodelijke afloop bekend werd kreeg het filmpje de titel: De Scheveningse Dakmoord. Documentairemaker Hans Heijnen traceert in deze film de totstandkoming, de route en het effect op het leven van de betrokkenen van twee minuten aan onscherp, ruisend beeldmateriaal. Het brengt hem in de achtertuin van het plaats delict, in de vakantiebungalow van een gevluchte vader, in een TBS kliniek en in de rechtszaal waar het filmpje tijdens een zitting opeens een nieuwe functie krijgt als bewijsmateriaal.

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van eddyeddy

eddyeddy

  • 207 berichten
  • 207 stemmen

Een docu waar ik uit nieuwsgierigheid naar uit keek, wat me opviel was de "magere verslaggeving" het was een mengelmoes van " feitjes" met weinig diepgang.

Tegen het einde ineens een berichtgeving dat Danny-Boy ontsnapt was tijdens een proefverlof, vervolgens krijgt deze ontsnapping geen vervolg vanuit de programmamaker. inde zin van, heeft hij zich weer gemeld? of is hij opgepakt, kortom een Schevenings verslag die bestond uit "los zand".


avatar van narva77

narva77 (crew films)

  • 12723 berichten
  • 6540 stemmen

Vreemd, bizar, deze docu had ik al eerder op YouTube gezien, nog niet zo lang geleden...?!

Aardig. 3*


avatar van jarno1975

jarno1975 (moderator series)

  • 10970 berichten
  • 2790 stemmen

Als je dit interview met Hans Heijnen bekijkt ga je toch ook grote vraagtekens stellen bij deze docu.

YouTube - ‪Documentairemaker en slapzak Hans Heijnen over moordenaar Scheveningse dakmoord‬‏

Voor de mensen die de docu gemist hebben is hij hier nog te te zien:

Player omroep.nl - player.omroep.nl


avatar van Sneakers35

Sneakers35

  • 73 berichten
  • 1207 stemmen

eddyeddy schreef:

Een docu waar ik uit nieuwsgierigheid naar uit keek, wat me opviel was de "magere verslaggeving" het was een mengelmoes van " feitjes" met weinig diepgang.

Tegen het einde ineens een berichtgeving dat Danny-Boy ontsnapt was tijdens een proefverlof, vervolgens krijgt deze ontsnapping geen vervolg vanuit de programmamaker. inde zin van, heeft hij zich weer gemeld? of is hij opgepakt, kortom een Schevenings verslag die bestond uit "los zand".

Ik vind de docu slecht en zeer onduidelijk, en sluit mij helemaal aan bij Eddyeddy alleen mijn cijfer is veel lager