• 15.769 nieuwsartikelen
  • 178.104 films
  • 12.215 series
  • 33.986 seizoenen
  • 647.155 acteurs
  • 199.028 gebruikers
  • 9.373.180 stemmen
Avatar
 
banner banner

Magic Moments (1989)

Drama | 105 minuten
1,17 3 stemmen

Genre: Drama

Speelduur: 105 minuten

Oorsprong: Verenigd Koninkrijk

Geregisseerd door: Lawrence Gordon Clark

Met onder meer: Jenny Seagrove, John Shea en Paul Freeman

IMDb beoordeling: 5,9 (93)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Magic Moments

Melanie (Jenny Seagrove) werkt bij een lokale tv-zender en wil graag zelf programma's gaan produceren. Ze weet de illusionist Troy (John Shea) over te halen in een tv-programma op te treden. Zijn enige voorwaarde is dat Melanie zelf het programma moet produceren en Melanie ziet zo in Troy haar primeur. Tussen de twee slaat de vonk goed over en Melanie raakt geheel in de ban van de knappe magiër. Het paar vliegt naar Madrid om een show voor te bereiden en in het hotel ontmoet Melanie haar baas Brian (Paul Freeman). Hij heeft ook een oogje op zijn assistente en hoopt met belastend materiaal over Troy de betovering te verbreken.

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van stinissen

stinissen (crew films & series)

  • 23441 berichten
  • 76928 stemmen

Matig tv-drama.


avatar van Decec

Decec

  • 6743 berichten
  • 8585 stemmen

Ik zie dat snel gestemd, helaas heb ik niet gezien..


avatar van Dk2008

Dk2008

  • 11166 berichten
  • 788 stemmen

De dvd is net zo één als Romance on the Orient Express (Film, 1985) , van Videoexpress romance collection. Wat al meteen tegenstond is de combinatie van hoofdrolspelers. Seagrove doet het op zich nog wel aardig maar de chemie met Shea is er helemaal niet. Het eerste halfuur was bij deze film inderdaad ook wel weer rustgevend maar daarna kwam er toch steeds meer de klad erin. De beschrijving bij deze film is correct de baas van Melanie is ook haar adoptievader, die toen haar vader overleed een collega, zich over de dochter heeft ontfermd maar er ook verliefd op is. Om van de magiër af te komen verzint hij een gevaarlijke stunt met dodelijke afloop. Het is eigenlijk meer een mysteriethriller dan een romantische film waarbij allerlei geheimen naar boven komen. Gebaseerd op een novel van Nora Roberts. 3.0